Yamaha WR 125X (2009)

Vlastník ZIZIjr
Vloženo 30.3.2015
Aktualizováno 8.3.2019

Polepy bočnic

Vloženo: 30.04.2015, Uskutečněno: 25.04.2015, Stav tachometru: 32593 km, Zhlédnuto: 63x

Jelikož v motorce začalo něco strašně klepat, opravář nebyl v Česku a motorka mi jen tak stála doma rozhodla jsem se polepit bočnice, jelikož jedna byla svařená a nebyla pěkná. První sem ji obrousila aby byla hladká a z druhé bočnice jsem sundala starý polep. Potom jsem ji umyla a odmastila. Vystřihla kus karbonové fólie a šlo se na to. Byla to moje první práce na zaoblené ploše ale myslím že se mi to povedlo. Ze spodu to není uplně ideální, ale nejde to moc vidět. Takže bočnice jsou v černém karbonu. Na něm je ještě ''podobně'' udělaný polep jako originál ale oranžový proužek nahradil modrý. Časem asi budou i přední plasty kolem nádrže polepené jinak, ale zatím jsou tam polepy OK takže to tak nechám. Svaření pravé zadní bočnice + zadní blatník vyšlo na 800,-. Koupila jsem velký kus fólie za 800,-. Fólie je použito na obě bočnice tak za 100,-. Celkově to tedy vyšlo na nějakých 900,-. Což je víc jak o půlku levnější než nová bočnice a nový polep. Chystám ještě nějaké doplňky, ale to až časem