Aprilia Pegaso 650 (2005)

Vlastník Pepa66
Vloženo 21.3.2014
Aktualizováno 24.3.2015

Nejkrásnější pohled na svět "je ze sedla motorky "

Vloženo: 24.03.2015, Uskutečněno: 24.03.2015, Zhlédnuto: 16x

Musím uznat že jsem si nedokázal předstvit jaké to je bejt odkázanej na vozejk, teď jsem již osm měsíců po autonehodě upoután na invalidním vozíku . Po téhle zkušenosti se člověk začne dívat na svět z trochu jiné perspektivy, jsem moc rád že mě zachránily obě nohy a tím pádem můžu zase myslet na motorku "nejkrásnější pohled na svět je ze sedla motorky " hned jak to jen půjde. Bohužel mi můj stav nedovoluje cokoli vytvářet na mašině, ale jen co se to trochu zlepší začnu dolaďovat to co jsem měl ještě v plánu (padáky,mlhovky atd.) tohle je to co mi dává sílu se vypořádat s touto nelehkou situací, přeju všem hodně šťastných kilometrů v sedle a hodně zdravíčka čau Pepa 66. Ride for Fun

Hery22 (20) napsal 23.05.2015 v 16:36

Přeju brzké uzdravení a rychlý návrat do sedla motorky

U720 (0) napsal 12.04.2015 v 20:17

Pepo,přeju Ti brzké uzdravení a neztrácej optimismus!!!Držim palce .

Hynek125 (1) napsal 28.03.2015 v 05:19

Ahoj Jozífku,

to dáš ! Je jasný, že to je dlouhý a jednomu by s toho luplo v bedně . Ale neboj, myslím, že si na tebe spousta kamarádů každou chvilku vzpomene a už se na tebe všichni moc těšíme v Šatově. Ty lepky s mamkou přivezeme a taky mám pro tebe překvápko . Tak se drž a trénuj!!!

Měj se
E+E

pitrison (0) napsal 26.03.2015 v 16:29

Brzké uzdravení, kolego!

Wildaja (44) napsal 25.03.2015 v 12:50

Myslím, že na toto nejde připravit a bojím se, že i smířit se s něčím takovým, jde setsakramentsky těžko ,
jestli vůbec.
Držím pěsti, ať se léčba rychle krátí, vše ať je v pořádku a ty můžeš zase zpět do sedla motorky
. Ten pohled za to stojí a nikdo z nás ... ať o něj nepřijde .

• Sraz Pegasoclub 2015

Ahoj všichni kamarádi, :-DD je to sotva pár hodin co jsme se všichni rozjeli k domovům ze srazu Pegasoclubu v Šatově. Všem moc děkuji za účast která byla rekordní (při prvním focení na parkovišti Excalibur city nás bylo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.05.2015
    Uskutečněno: 31.05.2015
  • H4 halogen plněný xenonovýn plynem

Ahoj všichni, další doplněk v rámci bezpečnosti. S původní klasickou H4 (která svítí do žluta) jsem na tlumená světla nebyl vůbec spokojen, tak jsem hledal jinou variantu. Na trhu v dnešní době nabídka převišuje poptávku

Vloženo: 16.07.2014
    Uskutečněno: 16.07.2014
  • Nové zrcátka s LED blinkry

Je to takhle mnohem lepší, a to hlavně kvůli výhledu. Tyhle zrcátka jsou víc vystrčený do krajů, tím pádem nezabírají tolik ruce a ramena řidiče. A jejich podlouhlý tvar zabírá velký výhledoví kužel za motorkou, tak že m

Vloženo: 15.07.2014
    Uskutečněno: 15.07.2014