Suzuki LC 1500 Intruder (2005)

Vlastník Pe3k
Vloženo 8.9.2011
Aktualizováno 27.12.2016

Vloženo: 01.03.2015, Uskutečněno: 25.10.2014, Stav tachometru: 42277 km, Zhlédnuto: 17x

Už aby se začalo jezdit, nebo ze mne bude spisovatel. Letos je zima hrozná nuda.
Todle je snad poslední zápis do deníku před sezonou 2015. Už chci jezdit

Audio systém

je osobní vánoční dárek, kterým jsem si udělal o vánocích 2014 radost.
Předcházelo mu dlouhé zvažování zda ANO nebo NEdávat na motorku. Hudbu poslouchám všude a asi víc než sleduji televizi. Poslouchám doma, v práci, v autě a klidně si poslechnu na moto i u moto. Ono od zrodu myšlenky, jestli pořídit audio na motorku a případně jaké, po samotnou realizaci zabralo zhruba půl roku
Nechtěl jsem ledajaká chrastítka ale něco co bude slušně hrát a na Inťovi dobře vypadat. Po několikatýdenním hledání, zjišťování, počítání, smýšlení a shlédnutí spousty videi bylo rozhodnutí jasné.

Chci na motorku audio od americké firmy
www.sharkmotorcycleaudio.com

Zjištoval jsem i zde na foru, zda je někdo má.

A proč zrovna SHARK ?

3,5 mm AUX vstup
Bluetooth vestavěný
velký podsvětlený LCD displej
2 ovladače kabelový / bezdrátový IR ovládač
magnetická vodě-odolná anténa pro větší dosah Bluetooth

Nabídku mají celkem velkou. Rozhodnout se jaké vybrat, 600W nebo 1000W, černé nebo chrom ? To bylo to nejsložitější

Protože jsem se dočetl že realizují i prodej přes aukce na ebay začal jsem aukce sledovat a účastnil se příhozy.
Nakonec se povedlo nakoupit za 157.50 USD (ušetřeno 23 doláčů)

Aukce vyřešila i výběr barvy. Bylo to docela vzrůšo vstávat nad ránem a kontrolovat aukce jak vysoko se cena vyšplhala

Zásilka dorazila letecky za 7 dní.

Po otevření jsem zjistil problém, byl v kompletnosti balení, kde chyběl kabel pro napájení a přebýval kablík pro audio připojení s 3,5 jackem. Nicméně komunikace s prodejcem vynikající a za týden přiletěl i napájecí kablík.
Mezitím mi má šikovná sestřička zhotovila koženkový trychtýř na kabeláž, který tomu dodal profesionálnější vzhled než kdyby byly kabely obnažené. Realizace uchyceni byla promyšlená s předstihem takže veškeré objímky nakoupeny a samotná instalace zabrala pár hodin.

A jak že to teda hraje ?
když jsem nahrál pořízené video na youtube tak mi vypnuli zvuk, že to hraje moc dobře a že si nárokuji autorská práva.

Takže video ke shlédnutí je na uložišti.

Fotogalerie:

• už není moje

Asi proto že sezona 2016 skončila brzkým příchodem zimy, jsem se začal dříve nudit a vymýšlet kraviny :-D A jednou z nich bylo - co zkusit prodat motorku. :-) Stejně mi za ni nikdo tu částku nedá. Bylo by třeba opr

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.01.2017
    Uskutečněno: 20.12.2016
  • Homemade motoopěrka bajkera

Tak jsem se přes zimu 2015 posnažil a zaměstnal ostatní, abych měl na motorce opěrku řidiče. :-) Tak nějak jsem se nechtěl smířit s dostupnou nabídkou na našem i okolních trzích pro můj model. Chtěl jsem opěrku NEmálo p

Vloženo: 29.04.2016
    Uskutečněno: 29.04.2016
    Tachometr: 52087km
  • Příprava na sezonu 2016

Po loňských 7.979 km byla příprava na letošní sezonu poměrně jednoduchá. Po loňském "velkém" servise šlo spíš jen o kontroly. - provedena kontrola brzdové kapaliny - vyčištěno brzdové obložení - kontrola kapaliny s

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.04.2016