Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

JEDEME DÁL JARO SE BLÍŽÍ

Vloženo: 31.01.2015, Uskutečněno: 31.01.2015, Zhlédnuto: 2x

Pokračuju Na co kouknu,tak rozebrat a dát zpět podle mého vkusu. Svody výfuku vařili zřejmě v cukrárně tureckým medem. Už jsou povařené vybroušené znovu načisto povařené vybroušené a v hezkém kabátku,aby nám to "nekorodovalo" .Mám v cajku zadní brzdy nakonec i kapalina musela pryč vypadala jako vánoční punč,tak jsem to celé prohnal novou. Dnes docela záhul,ale spíš na palici myslím,že ve fyzice to byla "práce na páce".Hraju si s tím drobečkem,abych dostal ven přední kolo a všechno ostatní. Pomocníkem je uložení celého stroje na trámku + montážní stůl s jeho hydraulikou a všechny kurty co jich mám. Nakonec pro poslední jistotu,kdyby něco povolilo funguje i stojan co zbyl po Gas Gasu. Příští týden Lázně tentokrát Slovensko Sklené Teplice už se těším budeme si z babičkou zase užívat společný čas. Jo a potom už veliká výzva Jsem magor jo jsem,tak proč NE. Přihlásil jsem Hondu naše "kafíčko" říkám jí svobodná duše "FREESPIRIT" na výstavu Custom Bike 2015. Vůbec nevím do čeho jdu,ale už nikdy nebude taková příležitost.

Musigo (35) napsal 03.02.2015 v 09:55

Koukám na tvoje příspěvky vždy s otevřenou hu... . Fakt luxusní práce a vždy ještě lepší výsledek. Klobouk dolů

šima52 (3) napsal 01.02.2015 v 20:59

Když budeš takhle pokračovat, už vymýšlej nové pojmenování i pro Elektru ,taky už si s tou původní nebude moc podobná , děláš to dobře .

alexander (14) napsal 31.01.2015 v 22:19

marafzs600 (98) napsal 31.01.2015 v 22:10

Činíš se pěkně

• DOLTE na otočku

Pátek odpoledne po práci balíme jen nejnutnější a jedeme.Potřebujeme oba vypadnout a nechat všechny starosti daleko za výfuky našeho motocyklu Harley Davidson. Náš neplánovaný výlet se změnil na super akci u našich přáte

Vloženo: 10.09.2017
    Uskutečněno: 10.09.2017
  • SUMMER TOUR 2017 THE END

Už zase rachotíme v robotě,ale nevadí krásná dovolená to byla B-) (y) http://truck0.rajce.idnes.cz/SUMMER_TOUR_2017_THE_END/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2017
    Uskutečněno: 30.08.2017
  • LETNÍ TOUR 2017

Všechno je v lidech a tak problémy s STK zával čas +o( jel jsem jinam a neměl problém tak na ty blbečky ser. ono na každýho jednou dojde (y) Dnes letní jízda na pohodu počásko zlobilo,tak jedeme až v poledne B-) Opět

Vloženo: 23.07.2017
    Uskutečněno: 23.07.2017