Yamaha TDM 900 (2006)

Vlastník Rorejda
Vloženo 27.8.2014
Aktualizováno 16.11.2015

Vloženo: 16.01.2015, Uskutečněno: 16.01.2015, Stav tachometru: 50030 km, Zhlédnuto: 3x

Během týdne proběhly menší úpravy a údržba sršně. Doplnil jsem blastry od Yamahy Tenere (úchyty jsem si dodělal) Dalším tuningem je tankvak od SW MOTOTECH. Je to skvělý 7 litrový baťůžek, který drží na nádrži za pomocí podkovy. Pokud jej chcete vytáhnout, potáhnete jen za šňůrku. Můžu jen doporučit. Jelikož byl ve výprodeji, tak jsem ušetřil 1000 Kč, které jsem v zápětí investoval do nové baterie. Stará odešla do věčných lovišť, byť jsem jí pravidelně dobíjel. Po montáži nové jsem zjistil, že už musela být načatá při koupi moto. Teď sršeň startuje na první pootočení startéru. Kufry jsem koupil ještě před vánoci. No a posledním počinem je výměna oleje. Motor dostal nyní Castrol GPS 10W-40 s novým filtrem.

Slávek-TDM (129) napsal 31.03.2015 v 13:53

Rorejda> v pohode. Co ty kryty rukojeti, z jaky motorky to presne je a co za ne chteli?

Rorejda (2) napsal 30.03.2015 v 18:02

To Slávku nebylo proti tobě, do baterky nikdo nevidí. Já na ní ještě půl roku jezdil. Jen na tu novou to tak nějak lépe chytá

Slávek-TDM (129) napsal 30.03.2015 v 15:03

No ta baterka klidne mohla byt "nacata", protoze si myslim, ze byla jeste puvodni... Mne kazdopadne vydrzela celou zimu a na jare chytla, aniz bych ji dobijel.
Ty blastry jsou z novyho SuperTenere 1200?

• Výměna rozvodového řetězu a seřízení ventilů

Nechal sem vyměnit rozvodový řetěz, svíčky a seřídit ventily. Nastalo výrazné zlepšení projevu motoru, kdy se ve velké míře ztratily vibrace..

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.05.2015