Honda CB 750K (1983)

Vlastník truck
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 28.10.2014, Uskutečněno: 28.10.2014, Zhlédnuto: 14x

Zvláštní pocit už po druhé jsem dokončil renovaci motocyklu uklidil dílnu sednul si a koukal zpátky na rok práce,ale pro mě relaxu a udržení odstupu od praštěný doby. Potkal jsem za ten rok hodně nových a šikovných lidí. Našel si nás sám náš nový přítel Jirka Šíma to je pro mě až neuvěřitelný. Vím,že nás po očku sleduje náš taťka Josef i Miko ty už do naší rodiny patří dávno. No a budoucnost máme v garáži Harley Davidson není nic víc jen poděkovat,že je to vůbec možné. Doufám,že se bude video líbit Luboš

vahon---Laďa (1) napsal 30.10.2014 v 17:19

Super , co víc dodat. Prostě super práce.

šima52 (3) napsal 29.10.2014 v 21:01

...

šima52 (3) napsal 29.10.2014 v 20:55

Luboši obrovská gratulace.Ani na vteřinu jsem neváhal o tom, že Tvoje práce povede k tomuto výsledku.
Maxim byl první- skvělé, CBčko druhé- opět skvělé, Elektra bude další- a jiné to nebude. Přeju Ti ještě hodně dalších. Bude to radost nejen Tvoje, ale i nás, kteří Tvoje kouzlení sledujeme. Oporu máš- myslím Tím Vlad´ku, tak at´se daří.

mikesch (0) napsal 29.10.2014 v 17:44

Lubko musím opravdu pogratulovat k oběma tvým výtvorům,rekonstrukcím,renovacím,stavbám či jak to vlastně nazvat.Nádhera!A už se jen těším s jakou Glidou na jaře vyjedeš,jelikož si myslím,že přes zimu Ti to nedá a zkrášlíš si ji dle svého.Těším se na nějaký společný kilometřík!

danny3716 (1) napsal 29.10.2014 v 09:14

Nádherná práce !!! Celou přestavbu pečlivě sleduji a mooooc chválím , je to nádhera . Je úžasné když člověk něco dodělá a pak přijde trochu smutku a co dál . Je jasné , že tím to nekončí gratuluji a držím palce do další práce

ThunderWolf (0) napsal 29.10.2014 v 07:05

Je to nářez Luboši jen tak dál, doufám, že i já brzy dokončím své RT-P California Highway Patrol a budu moci představit světu svou práci a třebas se i ve tvém stínu projet

• ZPÁTKY DO MINULOSTI

Navštívil jsem s kamarády Motomuzeum v Sezemicích.Nádhera (y) jinej svět přesně ten náš +o( naše krevní skupina :-$ Popsat těžko :! jeďte se podívat bude se Vám to líbit a přispějete na projekt,který v ČR určitě n

Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • KAMIL HOLÁN

Tak jako jsem pro přátele zpracoval reportáž z výstavy před výstavou (BCB 2015 i 2016),tak činím i dnes z 300 ZGH 2016 v Hořicích. :-$ Nikdy jsem tam jako většina z nás v pátek před závodem nebyl a jen jsme zírali jakej

Vloženo: 20.05.2016
    Uskutečněno: 20.05.2016
  • BCB 2016 OFFICIAL VIDEO

Pořádnej sound ( to se bude Mikešovi líbit) :-$ a živé obrázky +o( Jako bychom se tam vrátili (s) SUPER (y) Nasajte přátelé tu atmosféru s námi přeneseme se časem zpět :-$ máme volno :-$ pracovní problémy ostali

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.03.2016