Yamaha Neo's 100 (2000)

Vlastník p_swobik
Vloženo 20.9.2014
Aktualizováno 1.4.2015

První servis a montáž bočního stojanu

Vloženo: 30.09.2014, Uskutečněno: 17.06.2014, Zhlédnuto: 26x

Po zakoupení a pár dní ježdění jsem se rozhodl pro větší servis. Sice hodně prodejců píše bez investic, ale víme všichni jak to ve skutečnosti kolikrát je. V létě nemám moc času a tak jsem se rozhodl dát skútr do odborného servisu. Rozhodnutí dát skútr odborníkům byl taky fakt, že přítelkyně měla problém díky váze vyhodit skútr na hlavní stojan. Bylo tedy nutné přidělat i boční. V tomto případě bylo potřeba přizpůsobit i spodní plast. Proběhla tedy výměna svíčky, válečků, řemenu variátoru, vzduchového filtru a kontrola i doladění na motorové brzdě. Léto bylo v plném proudu a tak už zbývalo jenom jezdit.

• Výfuk a rez

V půli července jsem si našel čas i na tu lišku, která kazila vzhled skútru. Omlouvám se všem za nedodaná fota, ale deník jsem doplnil jednorázově a moc fotek jsem v té době nedělal. Do budoucna se polepším. Tedy zpět k

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 15.07.2014
  • Výměna brzdovky a destiček

Konečně jsem měl chvilku volna, tak jsem se dal do drobné údržby. Proběhla výměna brzdových destiček, brzdové kapaliny a dobití baterie. Byla sice nová, ale pro jistotu.

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 07.07.2014
  • Koupě

Hledal jsem skútr na dojíždění do práce a našel. Tento dvoutakt mi plně dostačoval (y) a byl na svůj věk i zachovalí a cenově dostupný, tedy oproti všem 125, které si nyní prodejci (dovozci) směšně cenově nadsazují. Tak

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 24.05.2014