Aprilia Pegaso 650 (2005)

Vlastník Pepa66
Vloženo 21.3.2014
Aktualizováno 24.3.2015

Vloženo: 16.07.2014, Uskutečněno: 16.07.2014, Zhlédnuto: 15x

Ahoj všichni, další doplněk v rámci bezpečnosti. S původní klasickou H4 (která svítí do žluta) jsem na tlumená světla nebyl vůbec spokojen, tak jsem hledal jinou variantu. Na trhu v dnešní době nabídka převišuje poptávku, takže to znamená jen si dobře vybrat to co přesně potřebujete. Protože jezdím denně do Rakouska, tak nemám za potřebí experimentovat proto jsem volil homologaci ECE R37. Zvolil jsem tedy Halogen plněný xenonovým plynem. Díky speciální technologii osvítí žárovky silnici v nejdůležitějším prostoru mezi 50 - 60 metry před motorkou až o 30% jasněji než standardní halogenové žárovky. Lépe jsou vidět nejen překážky a nebezpečí, ale i značky a označení. Se vítivostí kterou mají tyto halogenky (4300k) jsem spokojen, a s přídavnými světly které jsou zároveň i jako dení svícení mám dostatek světla i v noci. Za zhoršené viditelnosti jako třeba v mlze připnu ještě podsazené LED 15W světlo (6500k) které používám jen jako mlhovku, už jsem mlhou projížděl a tato investice se vyplatila.

milan1963 (277) napsal 11.08.2014 v 15:38

Woky (6) napsal 17.07.2014 v 16:18

Teda , ty ale jedeš

• Sraz Pegasoclub 2015

Ahoj všichni kamarádi, :-DD je to sotva pár hodin co jsme se všichni rozjeli k domovům ze srazu Pegasoclubu v Šatově. Všem moc děkuji za účast která byla rekordní (při prvním focení na parkovišti Excalibur city nás bylo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.05.2015
    Uskutečněno: 31.05.2015
  • Nejkrásnější pohled na svět "je ze sedla motorky "

Musím uznat že jsem si nedokázal předstvit jaké to je bejt odkázanej na vozejk, teď jsem již osm měsíců po autonehodě upoután na invalidním vozíku (n) . Po téhle zkušenosti se člověk začne dívat na svět z trochu jiné per

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • Nové zrcátka s LED blinkry

Je to takhle mnohem lepší, a to hlavně kvůli výhledu. Tyhle zrcátka jsou víc vystrčený do krajů, tím pádem nezabírají tolik ruce a ramena řidiče. A jejich podlouhlý tvar zabírá velký výhledoví kužel za motorkou, tak že m

Vloženo: 15.07.2014
    Uskutečněno: 15.07.2014