Derbi Terra 125 (2010)

Vlastník Tomas-R
Vloženo 31.3.2014
Aktualizováno 27.10.2018

Vloženo: 14.06.2014, Uskutečněno: 14.06.2014, Zhlédnuto: 26x

Už delší dobu jsem přemýšlel, co použít k navrácení lesku pneumatik, které kazily suprový vzhled motorky. Nedávno se mi dostalo rady, a tak jsem vyrazil do autodílů, kde jsem si koupil oživovač pneumatik a pryže. Výsledek je super, pneumatiky jsou ze stran jako nové, ale chce to dávat pozor, aby se nedostávalo velké množství přípravku ze spreje na samotný vzorek pneumatik. Dost to potom klouže

• Držák mobilu RAM

Naskytla se mi příležitost sehnat ve slevě vodotěsný kryt mobilu na motorku. I přes cenu skoro tisíc korun je to dobrá věc. Pouzdro se nechá jednoduše sundavat i různě nastavovat a přitom se za posledních 1500 km nehnulo

Vloženo: 26.09.2014
    Uskutečněno: 26.09.2014
  • Reflexní polepy na kufr

Díky tomu, že jsem si s motorkou koupil i trochu otlučený kufr, tak mě napadlo kufr trošku přelepit reflexní páskou. Tu jsem si koupil v potřebách pro nákladní automobily, kde se prodává cca. 60 Kč za metr. Problémy s na

Vloženo: 14.06.2014
    Uskutečněno: 14.06.2014
  • Montáž chráničů racetech flx cross/enduro

Dost dlouho jsem si vybíral chrániče na ruce, až jsem se rozhodl pro racetechy. Myslím si, že se k motorce docela hodí. Instalace byla provázena několika problémy. První problém byl, že mi v balení přišly dva stejné uchy

Vloženo: 14.06.2014
    Uskutečněno: 14.06.2014