Jawa 50/23 Mustang (1978)

Vlastník MasterX
Vloženo 17.5.2009
Aktualizováno 27.3.2016

Fichtlsraz Všelibice 2014

Vloženo: 08.06.2014, Uskutečněno: 08.06.2014, Zhlédnuto: 5x

Tak se nám rok s rokem sešel a Všlibice jsou tu zas... Tentokrát jsem se zúčastnil v osekané formě - odjíždělo se kolem 16. hodiny, holt zkouškový je svině.
Mustang jel jak drak po delší pauze, dostal čerstvej benzin a hrdě frčel kupředu bez poruch.

Co se srazu týče, vyjížďka tradičně skvělá, z doprovodného programu jsem viděl jen trialovou vložku - hezký představení.

Co bych o tom dál psal? Nic... To se musí zažít.
Tak příští rok zase nazdar, tentokrát snad již bude víc času.

Martic (13) napsal 11.06.2014 v 19:24

MasterX: Možná jsem měl počkat až se dá celej chumel do pohybu, abych měl z toho kouře taky trochu požitek

MasterX (2) napsal 09.06.2014 v 12:09

Jo, u zastávky jsme parkovali celou dobu, vyráželi jsme mezi posledníma, abychom nebyli v tom největším chumlu... Odpadlíků bylo docela dost, ale to k tomu patří. Účastníků bylo tuším cca 400... A na trase je pár legendárních kopců, kdy všichni podráždí plyn na jedničku či dvojku a pak člověk nevidí přes tu mlhu na krok.

Martic (13) napsal 08.06.2014 v 21:45

Tak jsi nakonec přeci jen vyrazil . Já byl v sobotu na zkoušce (bohužel jsem tam byl úplně marnej, takže jdu za týden znovu ). Cestou domů jsem to vzal přes Ještěd a v Osečné jsem náhodou narazil na to stojící stádo . Tak jsem zaparkoval a v rychlosti si to prošel a prohlédl. Po červeném Mustangovi jsem koukal a šel i místem, odkud je focená 3. fotka, ale khaki kokose jsem si nevšiml. Když jsem odcházel, tak se stroje zase pomalu dávaly do pohybu. Musím říct, že je to docela nářez když se sejde tolik 50tek pohromadě . A to ani nepočítám ty různé odpadlíky, které jsem potkával pomalu celou cestu

• Drážďany na fichtlech?

Ano! Lze to! I když jsem to nečekal :-) včera najeto 362 km v počtu čtyř strojů (2x Jawa 21 + 2x Jawa 23) , plus moje cca 15 km individuální cesta domů, čili asi 377 km za den na Mustangu. Den předem jsem vyměnil ole

Vloženo: 10.08.2012
    Uskutečněno: 10.08.2012
  • Nová řezězovka, dodělávky...

Protože starej řetěz byl vytahanej a po nedávném zmoknutí orezlej, sekundární kolečko už celkem jetý a chtěl jsem pod ním stejně měnit preventivně gufero, rozhodl jsem se pro výměnu řetězu a sekundárního kolečka. Rozeta

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.07.2012
    Uskutečněno: 31.07.2012
  • Foto z cest, aktuality...

Našel jsem pár fotek z dob nedávných - přespával jsem na jedné akci, vyfotil jsem si Mustanga v proti dešťové úpravě při nočním parkování venku :-) Vojenská celta východoněmecké armády je na tyto eskapády jako dělaná!

Vloženo: 26.07.2012
    Uskutečněno: 26.07.2012