Honda NX 650 Dominator (1988)

Vlastník Jafoun
Vloženo 30.5.2013
Aktualizováno 5.11.2015

Vloženo: 29.04.2014, Uskutečněno: 29.04.2014, Zhlédnuto: 32x

Nejak jsem nebyl spokojenej se vzhledem predniho blatniku, kterej je puvodne z yamahy wr450 a taky po procitani ruznych for o dominatorech jsem castokrat narazil na zminku o tom, jak zvysenej blatnik u dominator zpusobuje prehrivani motoru a udajne ve vyssich rychlostech bere vykon- prijde mi to trochu jako blbost, ale kazdopadne jsem narazil na blatnik od racetechu, kterej se mi libil tvarem a ma zadni casti vyrezany otvory.. tak proc ne:)
Pak jsem nazul novou predni gumu TKC 80, se kterou mam dobry zkusenosti z drivejska a zadni E09, ktera se mi taky osvedcila
A jeste jsem trosku zmenil sekundarni prevod a misto 15Z pastorku tam dal 14Z. Motorka docela ozila, ochotne tahne od 2500ot/min i na 5tku, nemusim tolik radit a v terenu se krasne jezdi na 2-3jku.

Taky jsem sehnal druhou nadrz a zadni blatnik a jsem rozhodnutej hodit dominatora do matny cerny barvy, zaroven, ale nechci prijit o moznost vratit to vsechno do puvodniho stavu, tak budu lakovat ty dily co mam dvakrat.
Nadrz jeste ceka par uprav, odrzeani uchytu na kapotaz, vykytovani a zabrouseni hrany, ktera po demiontazu plastu bije do oci.
A jeste chci vyrobit nove podsedlove plasty, protoze jak mam ted jen jeen vyfuk, tak ten vypoukly plast na druhe strane pusobi divne.
A snad posledni do budoucna planovana uprava je sehnani a naladeni karburatoru Keihin FCR41 MX... vyhledove..

• Keihin FCR 41-MX

Dalsi vec co vzala za svy je karburator. Ta puvodni podtlakova mrcha reaguje pomalu, tak jsem tam nacpal KEIHINA ze suzuki RMZ 450 s akceleracni pumpou. Do priruby k valci pasuje presne, k airboxu bylo potreba sehnat had

Uskutečněno: 05.11.2015
  • plasty ..

S puvodnim oplastovanim motorky jsem nebyl spokojenej. Zejmena bocni plasty tomu po montazi jednoho vyfuku moc neslusely, ty jsem vzal z hondy CRF 450, udelal na ne novy uchyty a pomerne snadno je napasoval. K nim jsem s

Uskutečněno: 05.11.2015
  • Vymena centralu

Dalsi vec co logicky navazovala po vymene prednich vidlic byla montaz delsiho centralu. Bylo potreba nejak dorovnat ten nakoplej, o 8cm delsi predek. Volba padla na tlumic z Hondy XL600R, kterej je asi o 2cm delsi nez

Uskutečněno: 04.11.2015