Honda NX 650 Dominator (1988)

Vlastník Jafoun
Vloženo 30.5.2013
Aktualizováno 5.11.2015

Vloženo: 24.04.2014, Uskutečněno: 24.04.2014, Zhlédnuto: 21x

Kdyz jsem tu motorku kupoval, dohodl jsem se s kupcem na sleve, kvuli vyrajblovanymu zadnimu tlumici, netrvalo dlouho a tlumic mi pri jizde do Orlickych hor vytekl a zpatky jsme s pritelkyni jeli jak na koni..:D Tlumic jsem poslal panu Beranovi na kompletni repasi a vzhledem k tomu, ze byla pistnice vydrena uplne do smrti a musela se vyrobit i ta( u starych modelu s nastavitelnym odskokem je duta) se cena vyskrabala na 3600kc. Motorka je najednou klidna a predvidatelna, rozhodne to stalo za to. A aby na tlumic nelital v jednom kuse bordel, tak jsem k blatniku pridelal takovou placacku, ktera ten hlavni prival bordelu od zadniho kola spolehlive odchytava

• Keihin FCR 41-MX

Dalsi vec co vzala za svy je karburator. Ta puvodni podtlakova mrcha reaguje pomalu, tak jsem tam nacpal KEIHINA ze suzuki RMZ 450 s akceleracni pumpou. Do priruby k valci pasuje presne, k airboxu bylo potreba sehnat had

Uskutečněno: 05.11.2015
  • plasty ..

S puvodnim oplastovanim motorky jsem nebyl spokojenej. Zejmena bocni plasty tomu po montazi jednoho vyfuku moc neslusely, ty jsem vzal z hondy CRF 450, udelal na ne novy uchyty a pomerne snadno je napasoval. K nim jsem s

Uskutečněno: 05.11.2015
  • Vymena centralu

Dalsi vec co logicky navazovala po vymene prednich vidlic byla montaz delsiho centralu. Bylo potreba nejak dorovnat ten nakoplej, o 8cm delsi predek. Volba padla na tlumic z Hondy XL600R, kterej je asi o 2cm delsi nez

Uskutečněno: 04.11.2015