Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník Tomino
Vloženo 15.12.2013
Aktualizováno 22.10.2015

Konečně, po sto letech

Vloženo: 21.02.2014, Uskutečněno: 15.12.2013, Stav tachometru: 24500 km, Zhlédnuto: 5x

Po tříleté pauze jsem se konečně dokopal k tomu, že se po něčem poohlédnu, cíl byl jasnej, chci devětpětčtyřku! Pokud možno modrou, ta není zas tak častá. Začal jsem hledat na různých inzercích někdy v září, ale pořád nic, už jsem se chystal na oslovení dovozců, když jsem objevil tady inzerát, který už podle fotek stál za to. Hned jsem poslal mail, motorka ještě je, tak nebylo co řešit, dohodl jsem s kolegou z práce vozejk a 15.12. jsme vyrazili směr Tábor. Prodejce, mladej kluk, motorkářská rodina. Po skouknutí stroje nebylo co k rozmýšlení, fotky nelhaly, podepsat smlouvu, zaplatit, naložit a hurá zpátky do Prahy. Fároše jsem složil u Honzy Bartůňka, kde přečká zimu nezimu a pak pojedem k mecháňovi na kontrolu.

Takže, Fároš 954, rok 2003, dva majitelé, první nalítáno 14tkm, druhý 10tkm, pravidelný servis, poctivé km, doloženo.

• Delší polet

Vejlet se starou "Rakouskou" bandou, plus Petr s batohem :-D Praha, Benešov, Vlašim, Ledeč nad Sázavou, kde jsem se odpojil a jel Kutná Hora, Praha. Svižnější poježdění, kdy jsem šel v jedné ze zatáček málem k zemi, už j

Uskutečněno: 11.04.2015
  • Zahajovačka Poděbrady

Zahájení sezony v Poděbradech, počasí ráno super, zpátky sníh, taky super :-D Ale co, dobrý to bylo a první letošní delší vejlet. A Karel na Jawě neměl chybu :-D

Uskutečněno: 04.04.2015
  • Metro rajd

To je tak, když je zima a lidi se nudí :-D Metro vyjížďka Letňany - Háje. Věřím, že podobný podnik nebyl poslední :-DD

Uskutečněno: 15.03.2015