Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník Tomino
Vloženo 15.12.2013
Aktualizováno 22.10.2015

Vloženo: 21.02.2014, Uskutečněno: 20.02.2014, Stav tachometru: 24548 km, Zhlédnuto: 9x

Včera jsem se díky počasí rozhodl motorku odvézt k mechanikovi. Počasí, 11 stupňů, sucho, byl bych blázen, kdybych to nezkusil. Nejdřív k tátovi pro baterku, pak k Honzovi do mlýna za motorkou, baterka namontovaná a první zmáčknutí startéru………a……….parádá, hned napoprvé, bez jakýchkoliv výčitek, či odporu. Ještě dofouknout gumy, navléct se do hadrů a jedem. Nevím co k jízdě psát, nebe a dudy a ještě po tak dlouhé pauze…no chechtal jsem se do svého nového Hájécéčka jak šílenec Celkem ujeto cca 50 km, jen tak na zkoušku, jižní spojka, dálnice, město, pocity neskutečný. Už je u mecháni, který když Fároše viděl, řekl, že tady není co na práci, že je vidět, že bylo o něj dobře postaráno, takže proběhne jen kontrola a výměna toho nejnutnějšího, olej, filtr, gumy a pak už tady bude opravdu teplo a bude se lítat……třeba v květnu do Itálie
Malý poznatek, v zrcátkách je vidět úplný hovno

• Delší polet

Vejlet se starou "Rakouskou" bandou, plus Petr s batohem :-D Praha, Benešov, Vlašim, Ledeč nad Sázavou, kde jsem se odpojil a jel Kutná Hora, Praha. Svižnější poježdění, kdy jsem šel v jedné ze zatáček málem k zemi, už j

Uskutečněno: 11.04.2015
  • Zahajovačka Poděbrady

Zahájení sezony v Poděbradech, počasí ráno super, zpátky sníh, taky super :-D Ale co, dobrý to bylo a první letošní delší vejlet. A Karel na Jawě neměl chybu :-D

Uskutečněno: 04.04.2015
  • Metro rajd

To je tak, když je zima a lidi se nudí :-D Metro vyjížďka Letňany - Háje. Věřím, že podobný podnik nebyl poslední :-DD

Uskutečněno: 15.03.2015