Honda CBF 600N (2009)

Vlastník faust1
Vloženo 12.6.2010
Aktualizováno 15.12.2010

Vloženo: 30.12.2013, Uskutečněno: 30.12.2013, Stav tachometru: 13300 km, Zhlédnuto: 12x

S osvědčenou motorkářskou partou jsme si letos několikrát vyrazili po naší domovině, nicméně stejně jako loni a předloni byl pro mě největším zážitkem týden, strávený s cébéefkou při jízdě ČR - Rakousko - Slovinsko - Itálie; zkrátka Alpy a Dolomity stále lákají ke kochačce a lákat (jak se zdá) budou i příští rok. Malou pihou na kráse byl lehounký držkopád v takové pomalé vracečce v blízkosti Semmeringu, ale protože jsem si v této oblasti už zvyknul padat na čuňu na lyžích, nedopadlo to ani tentokrát - pro mě ani pro cbf - nijak fatálně. Jednou z posledních vyjížděk byla vzpomínková akce na Marka Simoncelliho na Brněnském okruhu - trochu se mi zdá, že se "vzpomínka" na M.S. kamsi vytratila a zbyla jen snaha organizátorů dosáhnout co největšího počtu účastníků, ale budiž, ta příležitost strávit odpoledne mezi stejně postiženými stála za to
Na zimu dostala hondička zvedák na přední kolo, takže do jara si může v pohodě lebedit, aniž by gumy trpěly dekubity.
Suma sumárum - byl to skvělý rok a nezbývá než si přát, aby ten příští byl přinejmenším stejně takový!

• Chorvatsko 2017

jedna z nejhezčích bajkových dovolených!

Uskutečněno: 08.05.2017
  • Rumunsko 2016

Další podnik...

Uskutečněno: 08.07.2015
  • Alpy 2014

Dovolená bez nehody a v pohodě!

Uskutečněno: 09.06.2014