Yamaha YZF 750 (1993)

Vlastník DJCenda
Vloženo 2.11.2009
Aktualizováno 15.9.2018

Vloženo: 18.12.2013, Uskutečněno: 16.12.2013, Stav tachometru: 28900 km, Zhlédnuto: 28x

Tak už je babička po 2 měsících konečně zase doma... Po sezóně se objevily drobné nedostatky a tak muselo zlatičko do servisu. Na řetězovce nesouměrné vytahání - po 25tkm asi něco, co se dalo očekávat, ložiska v krku řízení začaly trochu cvakat a dotáhnout už nešly a další drobnosti. Takže hurá do servisu. Babička dostala novou řetězovku a jelikož jí mám rád, tak rovnou zlatý DID, nový jsou ložiska řízení a když už to bylo rozebraný, tak rovnou i nový olej a gufera do předních vidlic a samozřejmě i rozebrání a kontrola brzd... Zase to stálo ranec, ale co se dá dělat. Aspoň bude na chvíli klid. Jen po příští sezóně to asi bude chtít nový přední kotouče...

• Z "ničeho" byla nakonec GO

Začatkem sezóny se z Babičky začalo ozývat takové nepříjemné cvakaní. První odhady byly jen na řetízek alternátoru, ale i to u tohohle motoru znamená rozborku sborku. No tak jsem to ještě na doporučení problém neřešil a

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.09.2012
    Uskutečněno: 21.09.2012
  • Blinkry

Tak jsem konecne na webu nasel original blinkry, tak jsem je objednal a uz jsou i namontovany. Vypada to dobre :-)

Vloženo: 22.11.2009
    Uskutečněno: 14.11.2009