Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Vloženo: 17.11.2013, Uskutečněno: 13.10.2013, Zhlédnuto: 4x

Pocta a čestné kolo pro Marca Simoncelliho vznikla po tragické události ve druhém kole závodu MotoGP v Sepangu 2011. S uctěním památky jezdce z italského Coriana přišel tuším Joska Kubíček (Intermoto Ponyexpres).
První konání mě minulo, druhé jsem sloužil a když mě tehdy míjel ten úžasnej balík mašin vedenej Abájou, Pepou "Sršněm" Šilerem a Kubou Kornfeilem, obdivem a dojetím se ve mě všechno stáhlo. Nezepomenu jak jsem stál za svodidlama, mával a tleskal projíždějícím a současně brečel jako malej kluk.
(No co, moc jsem nevyrost, a?)
Letošek jsem si nemohl nechat ujít, ten zážitek svézt se v takovým balíku - 2988 motorek, zamávat kolegáčkům co slouží...
Úžasná záležitost, tak zase za rok

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015