Yamaha TDM 900 (2004)

Vlastník Tamashi
Vloženo 29.3.2012
Aktualizováno 21.9.2012

Vloženo: 30.09.2013, Uskutečněno: 30.09.2013, Stav tachometru: 28251 km, Zhlédnuto: 1x

Původně jsem měl jet do Jeseníků za partou motorkářů, s nimi do Polska a na super projížďku. Jenže jsem princezna a nechtělo se mi najet jen tak 500km, takže na poslední chvíli jsem změnil partu a místo do Polska jel do Orlických hor.
A projížďka to byla parádní. Jel jsem se 3x BMW 1200 (2x R1200RT, 1x K1200RS), takže Jája byla nejslabší člen party. Ale nevadilo to, v cílovém bodě jsme se vždy nakonec sešli. A konečně jsem se párkrát podíval až do červeného pásma. A teda na to, jakou jsem dával kočce čočku, byla výsledná spotřeba 5,05l/100km prostě neuvěřitelná.
Jinak pro představu rychlosti jsem úsek Bartošovice v Oh - Orlické Záhoří ujel za necelých 5 minut (vím to díky tomu, že jsme na tomhle úseku slyšel jen tuhle písničku:). No dobře, možná ne celou tu trasu, ale to je jedno. Místy jsem to valil přes 120 a vesnicemi - no nepochválil bych se za to teď Ale bylo to boží.
Z Masarykovy chaty jsme ještě jednou (i když znatelně pomaleji) sjeli Orlické, přes Bartošovice (zastávka na oběd). Dolů na Mladkov, kde půlka naší party zabloudila a sešli jsme se až na Suchém vrchu. Konečně!!! Projel jsem si pověstné zatáčky u Červené Vody! A rovnou třikrát! CHA! A Suchý vrch taky bomba místo. A pak už jen přes Vamberk domů...

Celkově jsme najeli lehce přes 300km, spotřeba 5,07l/100km (k mému velkému údivu) a neukápla ani kapka. Prostě príma zážitek :)
Cestou zpět do Pardubic jsme zkusili spárování mého úžasného interkomu za pár šestáků se vznešeným Interphonem F5 a hle - šlo to. CHA! A prej že nezaprší...
Nám teda naštěstí nerpšelo, i když mraků na to byla spousta.
Celkově šlo o asi poslední projížďku letošního roku, ale naprosto výbornou.

• Výlet do Krásné Lípy

22-24.8. jsme se ve dvou vydali do Krásné Lípy. Nebudu se rozvádět o osobních zážitcích, ale motozážitek to byl perfektní. Spotřeba ve dvou nepřelezla 5,5l/100m (a to krom spolujezdkyně byl topcase nacpaný nářadím a obě

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.09.2013
    Uskutečněno: 30.09.2013
  • Zimní spánek

Po první společné sezóně najeto 2500km, kdy limitem byly sjeté pneu a na ně chybějící finance... Každopádně Jarmilka spinká u kamaráda v garáži, SPZtka spinká pěkně v depozitu a pojišťovna posílá právě penízky na můj ú

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.11.2012