Gas Gas EC 300 (2008)

Vlastník truck
Vloženo 25.5.2010
Aktualizováno 9.4.2014

Vloženo: 10.09.2013, Uskutečněno: 10.09.2013, Zhlédnuto: 15x

Je to hrozný,ale vyjel jsem letos opravdu po prvé.
Polítal jsem toho strašně moc všechny moje kouty a zajel jsem si zablbnout i na trať kousek od nás.Byl jsem venku skoro 4 hodiny,ale nádrž stačila super.
Samozřejmě jsem debil nastydnul,protože jsem vylítnul z tý dráhy zpocenej jak myš a hezky kilo po cestě do jinýho lesa. No a ani vstát jsem v neděli moc nemohl bylo to znát. To,ale vůbec neva bylo to super jenom kdybych měl někoho k sobě.

poli651 (1) napsal 11.09.2013 v 00:27

Klopotov, zákaz vjezdu a já si říkal proč dnes tak houkali Super fotky.

• PRODÁNO

Po delším zvažování jsem se s Gasem rozloučil. :-( Je to super stroj má vlastnosti 4 taktu a až nahoře to je raketa.Nikdy jsem si to nepřipouštěl,ale najednou vidím,že postřeh a reakce už nejsou co bejvalo. (n) Jsem na t

Typ: Prodej
    Vloženo: 09.04.2014
    Uskutečněno: 09.04.2014
  • STK

Tak jsem vyhrabal příbal a měním závodní elektriku za tu homologovanou.Je toho moc co tu raketu przní,ale nedá se nic dělat.No po STK tam ostanou asi jen blinkry.Když už byl Gasík na stole dostal novej olej Motorex :-)

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.03.2014
    Uskutečněno: 16.03.2014
  • Jarní servis

Až po tom co vyjel MAXIM po roce ze stolu dostal jsem se na Gase snad mi to odpustí. ;-) Dal jsem se do toho až mi najednou chybělo půl motorky.Všechno co bylo načatý mám nový,ale po jaru NE jaru přišli tropy a já ještě

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.06.2013