Honda SLR 650 (1999)

Vlastník Bushidoo
Vloženo 10.6.2013
Aktualizováno 2.2.2014

Vloženo: 08.07.2013, Uskutečněno: 08.07.2013, Stav tachometru: 40020 km, Zhlédnuto: 12x

Nuz vcera sa mi utrhlo spojkove lanko.Co na jedne strane je fajne lebo zrova pred vcerom som jazdil pri juznom pobrezi cca 100km od domu a predstava ze som mohol ostat stat tam ma normalne zastrasila. Dnes som tam dal ine,ktore neni original(nechcel som cakat 2tyzdne na zaslanie z Hondy),ale funguje ako original.Kedze som mal uz ruky zaprplane tak preco nepokracovat.Kompletne precistenie retaze+ozub.kolecka,veka a "drziaku"retaze a namastenie.Kedze strelba z vyfuku mi nerobilo dobre tak dotiahnutie (jedna otocka)srobu na spodku karbosa to odstranilo skoro na 100%.A k tomu som povolil centralnu pruzinu co malo za nasledok zvysenie motorky(moj odhad je min 5cm)a zmakcenie perovania. Kedze ja jazdim sam a sem tam nejake pobrezie tak make tlmenie mi vyhovuje.

• Zimny tuning:o)

Kedze vonku stale prsi tak hajde do garaze tunit agregat. Dnes som zacal klasicky.Dokonale ocistit a namazat retaz.Vymenit olej a filtre.Odchadzala mi cievka tak cez ebay kupena nova(50eur)ju okamzite nahradila.Dalej dlh

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.02.2014
    Uskutečněno: 02.02.2014
  • Padaci ram,chranice rukovati.

Na nemeckom ebay sa mi zadarilo kupit padaci ram za slusny peniaz a chranice rukovati nuz tak hned som ich supol na "agregat" :o) Prebehlo par tyzdnov od zmakcenia centralnej pruziny a musel som ju pre zmenu nie len vrat

Vloženo: 24.07.2013
    Uskutečněno: 24.07.2013
  • Honda SLR 650

500km po kupe. Kompletne precisteny karburator, sitic. Zvacseny vykon cez CDI.Palivovy,vzduchovy filter + olej v 100% stave meneny predoslym majitelom tesne pred predajom.

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.07.2013