BMW F 650 GS (2005)

Vlastník hugitka
Vloženo 19.3.2013
Aktualizováno 7.10.2018

Vloženo: 10.06.2013, Uskutečněno: 05.06.2013, Stav tachometru: 29915 km, Zhlédnuto: 12x

Při cestě z domu ke tchýni jsem následovala svého milého (xHackerM , Dakar 2001) na zadní cestě mezi vesnicemi. Nejdříve to byla pohodová cestička. jela jsem si ve stupačkách jako největší frajerka. Pak ale přišly horší úseky tak jsem si raději sedla. Po rozvodněné řece zůstalo na cestě bahýnko na kterém mi ujelo přední kolo a PLESK , už jsem ležela.

Najednou mi bylo jasné proč jsou v kalhotech ty boční chrániče a nadávala jsem si proč nemám kalhoty o číslo větší aby se mi tam věšly.

No nic, počkala jsem si až Míša zjistí, že za ním nejedu a vrátí se pro mě a pro ležící motorku. Ani to moc dlouho netrvalo a byl zpátky... Po první otázce "DOBÝ?" (na co říkat dobrý žejo ) a mým kývnutí, že jo následovalo "COS DĚLALA?" - NEVIM ...

Mooooc mi to slušelo, celá levá strana od bahna (od rukavic až po špičku boty) a motorka chudinka nemít padáky a nosiče kufrů asi by taky měla nejeden škrábanec.

No a já jelítko na stehýnku co má každý den jinou barvičku

Spajwer (1) napsal 23.06.2013 v 10:31

Hlavně že se nikomu nestalo nic horšího modřinka stejná jako mam já, ale má mam dvěěě :D hadry se vyperou a modřinka zmizí

JirkaMetal (1) napsal 10.06.2013 v 14:54

ojojoj sakra hlavně ,že nic horšího

• A je fuč

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.07.2015
    Uskutečněno: 13.07.2015
  • Krotitelé Baworů 2015

První víkend v květnu již tradičně patřil akci BMW moto klubu a Krotitelům Baworů. Po zimo-jarní pauze jsme sedli na stroje a opakovali správné návyky jízdy v sedle. Pro mě to byl zážitek o to větší, neboť jsem mohl

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.05.2015