Zipp Nitro 250 (2011)

Vlastník Zvukar
Vloženo 14.9.2011
Aktualizováno 22.9.2011

Vloženo: 29.05.2013, Uskutečněno: 29.05.2013, Stav tachometru: 15184 km, Zhlédnuto: 21x

Jel jsem 5 dni z toho vetsinou porad prselo(proste idealni pocasi na motorku).
Vetsinou jsem hral na schovku s bourkami(zacalo prset lup nekam pod strechu).Kdyz uz jsem byl mokrej durch tak jsem prenocoval.
Cesta byla bez poruchy,30 km pred cilem my spadl retez(vytahanej na kxxvu).A to jsem rikal mechanikovi vymen co je zapotrebi(hold nekomu verit v CR se skutecne vyplati).
Tudiz ted musim koupit retezovku za eura a hned po prijezdu(presne co jsem nechtel).
Vyhozenych 2 tis. za GO.Mechanik ani nesundal kryt male rozety...Myslim si ze ani filtry nevymenil.Olej jsem dodal ja(nastesti,plna syntetika).Prvni noc jsem spal v Plzni,druhou v Nemecku 60 km od Heilbronnu(chcaxx jak z konve).Treti noc jsem spal v Comfort hotelu asi 80 km od Moulins a ctvrtou posledni v Meccoli-Bordeaux.
Po ceste jsem nemel ani jednu policejni kontrolu(asi me vsichni litovali nebo obdivovali v tom pocasi...).

Zvukar (0) napsal 07.06.2013 v 01:41

Jardas444 :Ted uz to poznam,jsem co se tyce motorek novacek.Proto jsem platil servisakovi aby to bylo OK.
Ted uz si myslim,ze jsem schopen si to vymenit sam :D Pri vymene zadni gumy v Barum Sumperk(Zdravim) jsem jim stal za zadkem a koukal kam co patri(tam prisly i na tu zadni rozetu co hazi min 5 mm).
Hold udelej si sam.Toho retezu jsem si byl vedom pred odjezdem(kazdej krcil ramenama s tim,nez mu ho poslou).Hold jsem to risknul,opatrne na plyn a plynule razeni.A po kazdy bource mazat a mazat(at zije ekologie :D
Ty nechapacky tech borcu kdyz ji tady (Pamplona) vytahnu zato staly :D
Tu ceskou znacku tam neakej cas necham nez to prehlasim...

Jardas444 (10) napsal 29.05.2013 v 17:54

Bez urážky ale na tom řetězu už to muselo být vidět před jízdou že je v pr...(vytahaný).Není možný aby po cca 2000km.se vytahal.Jedině že by to byla nějaká "kvalitka" z Číny .Chce to řetěz stále kontrolovat a po cca 500km.mazat.Hlavně že se ti nic nestalo a cesta se ti zdařila

• Spanelsko,España

Po prijezdu masina v podstate porad stala. V Listopadu se mi ji podarilo polozit za kruhacem v hustym desti.Robite zrcatko(na druhe strane kupodivu, zarovka blikru a odreny vyfuk.Jak jsem to opravil viz fotky.V cera mi

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.02.2014
    Uskutečněno: 26.02.2014
  • Prohlidka GO na 13.tis

Vymena kapalin.Lehce vytahany retez(cinani nejsou schopny vyrobit vycentrovane rozety-haze asi zadni).Vymena zarovek a zadni pneu(mitas). V pristich dnes se chystam ne cestu do Spanelska takze doufam ze kobyla nesklame.

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.05.2013
    Uskutečněno: 21.05.2013
  • Elektrika

Po mé "opravě řadičky" mechanika funguje jak má. Elektrika dle mého názoru by se měla udělat nová dle EU norem.Pořád něco blbne kvůli špatnému kontaktu.Masku už rozebírám jak mechanik F1 :D (Po dohodě s prodejcem).

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.07.2012