Suzuki TL 1000R (1999)

Vlastník TangoLima
Vloženo 21.8.2011
Aktualizováno 12.3.2024

Vloženo: 28.05.2013, Uskutečněno: 01.07.2012, Zhlédnuto: 10x

Sehnal jsem si masku ze zahraičí ve svých barvách 99. Původní maska byla lakovaná jaksi podivně, navíc měla vařený jeden vnitřní držák, který při demontáži prasknul, takže ten svar nebyl nic moc.

"Novou" masku sjem společně ještě s dalším (spodním) plastem sehnal z Británie. Bohužel to byla ebay akce a prodejce odmítal poslat balík do zahraničí. Děkuji tímto užoivateli Londoner odsud z fóra, že od prodejce balík přeposlal mně. Stálo mě to sice dvoje poštovné, ale masky na TLR 99 na stromech nerostou.

"Nová" maska sice nebyla vařená ani ubroušená po pádu, ale lak chtěl tak jako tak zrenovovat (navzdory tvrzení prodejce, že je v super stavu. No, každý asi říkáme "super" něčemu jinému). Lakování provedl osiris odsud z fóra a maska díky němu má úplně nový kabát, k nerozeznání od origa.

v-twin (16) napsal 28.05.2013 v 20:52

Hlavně žes nezapoměl všem jmenovitě poděkovat,nebylo by od tebe pěkné na někoho zapomenout

• Montáž držáku navigace a nosičů

Bohužel jsem zapomněl vyfotit namontované nosiče kufrů bez kufrů, takže není moc vidět celkové provedení. Časem to aktualizuju. Nosiče kufrů byli vyrobeny podle vzoru, který s laskavým svolením dodal V-Twin. Tímto mu

Vloženo: 28.05.2013
    Uskutečněno: 29.08.2012