Yamaha XJ 1100 (1984)

Vlastník truck
Vloženo 2.2.2012
Aktualizováno 13.3.2015

Vloženo: 10.05.2013, Uskutečněno: 10.05.2013, Zhlédnuto: 4x

Maxim si zaslouží dotáhnout ten náš projekt do finále a to už není o mojí práci,ale o dnes skloňovaných mediích zkrátka "public relations" nafotit Promo mi pomohl kamarád Pavel.Za měsíc mám objednaného profíka a modelku jak to vídám na netu.V mém projektu bude učinkovat MAXIM a modelka Sabinka naše neteř (mistryně světa v HIP HOPu) a Pan fotograf ,kterého dodá moje dcerka. Uvidíme jak se popasujeme s profíkama. Tak zatím pár obrázků jako zákusek přátelé.Děkuju Všem za podporu během roku kdy se mi zdál cíl někdy i hodně daleko,ale je hotovo a měl bych si do tý mojí palice dát že jsem to dokázal.Jak závidím dnešní mládeží jejich sebevědomí,ale ona to bude spíš ta nevědomost no nebyli jsme jiní.

mikesch (0) napsal 27.05.2013 v 14:11

Ahoj Lubko.Nádhera!!!

JirkaMetal (1) napsal 11.05.2013 v 13:05

jedním slovem nádhera

Taťka (2) napsal 11.05.2013 v 11:46

Jedním slovem ÚŽASNÝ!!! To cos dokázal udělat rukama, vymyslet hlavou a přitom překonat tolik (i tělesných) nesnází, to zaslouží neskonalý obdiv a hlubokosklon. Jsi prostě BOREC. (...asi budu muset naplánovat cestu do Krčína.)

rolff (0) napsal 11.05.2013 v 08:36

Klobouk dolůůů

Jarda-z-Úpice (44) napsal 11.05.2013 v 08:33

Luboši, jsem nadšen. Že bude hezká jsem věděl, ale že bude takhle krásná mě nikdy nenapadlo. Tak se moc těším až ji uvidím na živo. Ať Ti tedy slouží k radosti. A doufám, že na ni svezeš i Vlaďku, za její podporu si to zaslouží.

Zub47 (2) napsal 11.05.2013 v 02:33

Lucky-Jarda (44) napsal 11.05.2013 v 00:41

Tak to je nádhera kamaráde! zírám s otevřenou hubou. Teď už ji jen nějak dostat do obýváku aby si na ni mohl koukat pořád A k tomu focení, nedívejse na fotografa když tě fotí

• DĚLENÍ

Nevím jak to pojmenovat ,pochopit nebo neřešit ? Maxim můj kámoš půjde zřejmě opravdu k novému majiteli. (y) Všechno se změnilo.Než jsme začali pořádně lítat :! Najednou mám doma Harley Davidson a Maxim stojí v garáži.

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.02.2015
    Uskutečněno: 28.02.2015
  • sory ještě to video

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • "Go on"

Je to zvláštní pocit skoro po roce už zase jezdíme. (y) Veliká paráda jenom jsem zjistil,že ta moje závodní motárdová palice si pořád nedá pojkoj (n) Až na videu jsem si všimnul nebo spíš slyšel,že mi při podřazování pr

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.08.2014