Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2006)

Vlastník kuchy
Vloženo 19.12.2008
Aktualizováno 19.5.2011

Vloženo: 21.01.2009, Uskutečněno: 21.01.2009, Zhlédnuto: 5x

Zimní mojkání s Busou. 2008

Busa si hoví na nových stojanech a tak mi to nedalo.

Konečně to už u nás vypadá jako v garáži a ne jako na smetišti. To se dělá hned lépe.
Zjistil jsem , že spodní díl kapotáže je špětně poskládám. Pacička nebyla tam, kde má být.Povolil jsme nádrž a odklopil ji. Pak se mohli povolit ostatní šroubky a pacočky a koví co ještě. Kapota šla dolů c celku v pohodě. Motor a rám jsem dal do pucu. Vzal vercajk a ujal se dotahovat vše co mi přijde pod ruku. Spona na hadici u chladiče byla na můj vkus dost volná. No, byla by to sranda, kdyby mi to někdde prdlo.
Při skládání mi zůstal jeden šroub z kapotáže. Pořád jsem nemohl zjistit, odkuď je? Pak jsem si vzpoměl, že při jejím sundáváním jeden šroub vypadl. Byl zapadlý přímo v kapotáži, tak kde je molitan. Asi při výrobě nějakému šikmookému zapadl, nemohl ho najít, tak dal šroub nový.
Busa poskládána, baterka nabita, kola dofoukané, benzin nalit po víčko.

19.1.2008 je motorka odhlášená. Vyjedu nejdřív v červenci. V květnu čekám bejby, tak nebude čas.

• Jaro 2009

Tak. Po uškudlení nějakých penízku jsem se rothodnul pro laďáky. Koupil jsem Yoshimury v titanu. Pěkně k Buse ladí, ihned jsem odvrtal tlumítka. Po té následoval servis v Bla Bla moto a delší projíďka po Jeseníkách.

Vloženo: 15.08.2009
    Uskutečněno: 15.08.2009