Honda VTX 1300 (2007)

Vlastník Pytlák73
Vloženo 2.7.2012
Aktualizováno 1.12.2012

Vloženo: 28.04.2013, Uskutečněno: 28.04.2013, Zhlédnuto: 8x

Tak jsme se konečně dočkali. Jaro je tady, s ním první sluneční paprsky a tím pádem i tak dlouho očekávané vyjížďky. Motorku jsem měl připravenou, ještě než roztál poslední sníh. Stačilo jen namontovat baterku, setřít prach, dofoukat kola a mohlo se vyrazit. První teplé dny jsem jí jen lehounce naťukával a dával jí najevo, že letos to holka nebude mít tak jednoduchý, jako loni. Koncem dubna a začátkem května jsme se párkrát projeli a vypadá to že bude stejně jako loni v kondičce. První kilometry se jí moc nechtělo. Ale když se vyjel zbytek loňského benzínu naředěný čerstvým (kterej jí moc nechutnal), bylo vše OK. Šlape jak hodinky, což dokazuje svým spokojeným pochrochtáváním. Po pár vyjížďkách „kolem komína“ jsme vyrazili na okružní jízdu po jihu čech, navštívili jsme Zvíkov, Orlík, Tábor a natočili první stovky kilometrů. Taky jsem prvně otestoval bundu Nazran Custom, kaťata Trilobite, rukavice Nazran Virus II a helmu Nerve. Boty Steel jsem měl vyzkoušený už z loňska. Ani jednomu kusu nemám co vytknout. První „delší výlet“ jsme neměli nejideálnější počasí, ale všechno fungovalo naprosto fantasticky. Ta pravá sezona může začít.

JirkaMetal (1) napsal 28.04.2013 v 20:12

krásný,otec a syn gratulejšn to se to pak jezdí

• Leštění předních tlumičů

Už se na ty vidle nedalo koukat. Zoxidovaný hliník, údajně pod tenkou vrstvou laku. Takže to neumyješ kdyby ses zbláznil. https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2020/20/523791_78c75d5a71ea9260e05f3b82c6efe3d3.jpg

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.05.2020
    Uskutečněno: 17.05.2020
  • Zazimování 2017

Zazimování a první odstavení na EPALety.

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.11.2017
    Uskutečněno: 04.11.2017
  • 24.12.2015 Vyjížďka Motosantů

Jako již tradičně se na Štědrý den konala v Týně nad Vltavou Santovská vyjížďka. Letošní ročník byl IX. Počasí, které bylo vyloženě jarní, přilákalo 167 nadšenců, respektive motorek. Nadšenců bylo mnohem víc. Jak na star

Vloženo: 27.12.2015
    Uskutečněno: 24.12.2015