Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Končíto
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 30.5.2013

Vloženo: 04.02.2013, Uskutečněno: 04.02.2013, Stav tachometru: 5555 km, Zhlédnuto: 2x

Je to už ranec dlouho, co jsem do deníku napsal článek. S tim jakej mam teď ale absťák mi nic jinýho nezbejvá Vlastně jak tak koukam, tak poslední článek jsem napsal před osmi měsícema. To už je docela doba, a za tu dobu se taky stala hromada věcí.
Vlastně už si většinu těch věcí už ani nepamatuju. Kolikrát jsem uškubl náhon tachometru, to si taky nepamatuju, každopádně jsem se na to už vyprdnul a tak už nějakou chvilku jezdím bez tachometru. Nevím jak je to možný, ale asi už bych to měl nějak vymyslet. Asi pořídit nějakou delší náhradu.
Lanko už se mi taky utrhlo několikrát. No a potom, co jsem si kvůli tomu málem zlomil nohu jsem se nas*al a místo toho přilblýho lanka jsem tam s kámošem vyrobil táhlo. No a se svářečkou si Mustang tyká
Největší průser je ten, že technickou sem ještě neudělal, a co byla ještě větší debilita bylo to, že jak skončil stálej příjem z brigády, tak 4 000 ušetřený na papíry zmizely dřív, než jsem si to stačil uvědomit. Stovka sem, nádrž béńa tam, zmizí to rychleji než by se dalo čekat.
Když už jsem u těch čísel, tak za rok 2012 jsem vyjezdil 2 litry oleje. UPLNĚ PŘESNĚ. To když se přepočítá, tak je to 80 litrů benzínu. A to už trochu paliva je. Vlastně tim, že Mustanga ani trochu nešetřim, tak asi trochu žere. Ale ty dva tisíce kiláků to dá určitě. To je na to ježdění kolem medardu docela dost, zdá se mi. Zvlášť když jsem sezonu musel skončit dřív, než jsem chtěl.
Nojo, na jednu věc jsem uplně zapoměl Sezonu jsem skončil dřív, protože mě nějak utekly koně z motoru. Těch závratných třiapůl koně jelo jak na pohřeb. Tim pádem byl výbrus nutnej. No a novej výbrus s sebou nese i pár úprav. Největší nezbytnost je lehce ubrousnout hlavu, páčto novej válec do starý hlavy buší jak mladej kovář do starý kovadliny.

penal1 (24) napsal 04.02.2013 v 23:20

nehceš radši podložit válec???:..jakto že to vůbec bouchá???:..klika v háji???:..

• Večerní projížďka aneb vrátíme se zítra.

Každej ví, že čas od času je potřeba nějaká pravidelná údržba motorky. A každej určitě zná ten pocit, když má už konečně hotovo a rád by se za odměnu projel. No.. tak v devět večer jsme s Kájou, majitelem čínský čtyřko

Vloženo: 30.05.2013
    Uskutečněno: 18.05.2013
  • Sezona konečně začala

Prvních pár kilometrů tenhle rok, a hned jak mam radost ze života :-DD

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • První start 2013

Konečně se mi zase povedlo rozhejbat Mustanga.. No nevim jestli si dokážete představit, jakou mam radost :-DD http://www.youtube.com/watch?v=SKFYlT3aFck

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2013