Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník Kukkan
Vloženo 7.9.2011
Aktualizováno 3.4.2013

Vloženo: 18.11.2012, Uskutečněno: 02.11.2012, Stav tachometru: 19600 km, Zhlédnuto: 3x

Tak a je to tu.

V pátek 2.11. poslední letošní nastartování, a odjezd směr ABMOTO na Barrandově se zastávkou pro Vervu100. Odevzdáno, poslední pohled - a zas mne čekají zimní depréze a těšení se.

Letošní rekapitulace.
- najeto něco přes 15 tisíc km,
- kromě Čech jsme se podívali i do Rakous, Německa a Slovinska,
- zjara na motoškole u Matyho v Kolíně, přes rok pak s ním dvakrát na "škole" na okruhu v Sosnové,
- dvakrát jsme se váleli, jednou mne poslal k zemi kamion - viz deník, jednou má blbost a bláto v zatáčce (to odnesla naštěstí jen stupačka, zbytek chytily padáky),
- a tu cestu kolem hranic jsem nedokončil - aspoň mám hned na jaře co dělat.

No jo, jaro... Začal jsem, jako už to mužský dělají, pokukovat po jinejch... Čtu, ptám se, vybírám. Na jaro jsem si naplánoval, pokud to půjde, vyzkoušet ty kandidátky, které zbyly ve výběru. Zatím to vypadá na CBF 1000F, nějaký ten Triumph (800 nebo 1050), možná přemůžu obavy a vyšplhám se i na něco od KTM . Ale hlavně: zatím tedy jen podle fotek, ale asi jsem se zase zamiloval - BMT F 800 GT ... Ta by mohla na jaře už také být k mání...

Uvidíme.

Pro ty z vás, co maj větší koule než já a z motky jen tak neslezou, mám jen slova plná obdivu, pro nás ostatní pak přání, ať to jaro na sebe nenechá moc čekat.

• Prodáno...

Vytlačena po zimě z garáží AB-Moto, nastartována, zkontrolována... Pak přijel zájemce z Českých Budějovic, zkouknul, po hodině uznal, že není co řešit a plácli jsme si. Poslední foto, naložena na kárku a poslední pohled.

Typ: Prodej
    Vloženo: 03.04.2013
    Uskutečněno: 02.04.2013
    Tachometr: 19800km
  • Německo - Rakousko - Slovinsko

A je to tady. :-DD Po trochu předčasném, ale před cestou žádoucím servisem přehazuji nohu přes sedlo a vyrážím směr jih. Dovolenou jsme s rodinou naplánovali do třech etap: Něměcko - Berchtesgaden - 2 dny, přejez

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.08.2012
    Uskutečněno: 28.06.2012
  • Plexi MRA - opět, brzdné světlo do topcase

Po té, co mne na samém začátku výletu do Rakouska sejmul kamion, čímž "pádem" jsem přišel o plexi s deflektorem a topcase, jsem byl nucen odjezdit celý výlet s původním originálním plexi. Už to nechci, ty turbulence jsou

Vloženo: 25.06.2012
    Uskutečněno: 22.06.2012