Yamaha YZF 750 (1993)

Vlastník DJCenda
Vloženo 2.11.2009
Aktualizováno 15.9.2018

Z "ničeho" byla nakonec GO

Vloženo: 28.09.2012, Uskutečněno: 21.09.2012, Stav tachometru: 25000 km, Zhlédnuto: 22x

Začatkem sezóny se z Babičky začalo ozývat takové nepříjemné cvakaní. První odhady byly jen na řetízek alternátoru, ale i to u tohohle motoru znamená rozborku sborku. No tak jsem to ještě na doporučení problém neřešil a zatím jezdil. Jenže zvuk byl čím dál horší, takže následovala cesta do servisu. JENŽE při rozborce se zjistilo, že to není jen řetízek alternátoru, ale taky špatný ojniční čep, vydřená ojnice a ulomená část pístu. Prostě mazec. Naštěstí šasi motoru bylo netknutý... Vzhledem k dostupnosti dílů strávila motorka v servisu 4 měsíce. Nový čep, ojnice, píst, řetízek, těsnění atd atd. Nakonec se všechny díly podařilo sehnat. Motor vlastně prošel malou GO a stálo to neskutečnou raketu, ale Babička zase jezdí jako nová (od opravy najeto asi 400km). Sice zatím v doporučeném omezeném režimu (do 7 tis. otáček), ale aspoň něco. Konečně... Chtěl bych moc poděkovat klukům v servisu DolaMoto. Odvedli super práci.

• Další větší servis

Tak už je babička po 2 měsících konečně zase doma... Po sezóně se objevily drobné nedostatky a tak muselo zlatičko do servisu. Na řetězovce nesouměrné vytahání - po 25tkm asi něco, co se dalo očekávat, ložiska v krku říz

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.12.2013
    Uskutečněno: 16.12.2013
  • Blinkry

Tak jsem konecne na webu nasel original blinkry, tak jsem je objednal a uz jsou i namontovany. Vypada to dobre :-)

Vloženo: 22.11.2009
    Uskutečněno: 14.11.2009