Jawa 50/23 Mustang (1980)

Vlastník MasterX
Vloženo 26.7.2012
Aktualizováno 21.12.2012

Vloženo: 03.09.2012, Uskutečněno: 03.09.2012, Zhlédnuto: 6x

Tak zadní kolo dostalo nový ložiska, zrepasoval jsem jeden použitelnej brzdovej štít a poskládal to všecko dohromady. Nandal jsem replikovej kryt řetězu od Sesy a můžu k tomu říct jediné - proč se dneska na dílech tak šetří? Plech je slabší než na originálu a docela se nechá ohýbat, takže až začne vibrovat motor tak to bude dobrej rachot, až začne zvonit o tlumič.

Dál chybí udělat přední vidlici - jedna pružina bude asi vadná a futra jsou v háji. Mezi tím ještě repásnu i přední kolo a pak se to doskládá. Zatím jedu ze zásob co dům dal.

Bude to chtít ještě udělat komplet elektroinstalaci a dořešit světla - na to nějaký peníze padnou, protože přední světlo nějaký kutil zprznil tak, aby se dala použít žárovka a patice snad z embéčka, a tedy některé díly nejsou k použití a zrovna se mi tu neválej. Škoda, protože těch pár drobností bude stát skoro půlku toho, co stála celá motorka.

Tak snad to vyjde, než začne škola tak mam ještě nějakej čas na to s tim pohnout.

• Aktuální stav

Tak takhle teď vypadá... Čeká na složení, chudák. :-) Vidlice už je hotová, kolo a blatník jsou ready, takže se čeká jen na mě. :-D Už bych ho měl doskládat, aby se dal deportovat z týhle části garáže a já se mohl věnova

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.01.2013
    Uskutečněno: 22.01.2013
  • repase kola, focení venku

Tak jsem dnes vyměnil ložiska v předním kole a repásnul k tomu jeden brzdovej štít. Namontuju ho až se udělaj futra v přední vidlici, totéž platí pro přední blatník. Dál jsem mustanga dneska vytáhnul ven a vyfotil ho

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.09.2012
    Uskutečněno: 04.09.2012
  • Zase nějakej pokrok

Tak jsem na mustangovi zbytkem barvy cáknul pár dílů - blatníky, plech pod šroub řidítek, držák cívky. Kvalita není bůhvíjaká - díly byly v bídném stavu, že mi příprava pod lak moc nestála za to, takže je to spíš tak na

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.07.2012