Honda NT 700V Deauville (2009)

Vlastník De_Pítr
Vloženo 11.5.2012
Aktualizováno 6.12.2013

Vloženo: 11.08.2012, Uskutečněno: 11.08.2012, Stav tachometru: 14100 km, Zhlédnuto: 10x

Tak se ke mně konečně dostal takový jeden kousek plastu, teda drahej jako pra..., ale je to nádhera. komu se to líbí, tak se můžete kochat se mnou

Luca_69 (11) napsal 15.10.2014 v 13:51

Super kolik stál prosím ?
a kde jsi koupil?

Tridac (16) napsal 21.11.2013 v 23:00

Vypadá to na pohled moc hezky, ale nevytahuje to moc teplo na nohy? Je to nastaveno tak, že vítr do stran má tendenci vytahovat teplo dolů a tam přesně máš boty. Jinak by to možná bylo hezčí v barvě kapotáže. Ale je to jen takový nápad. Hezké to je.

De_Pítr (0) napsal 21.11.2013 v 22:37

Jasný, za ten více než rok jsem měl tu čest projet i nějakej ten deštík, a musím uznat, nemá to jen estetickej efekt. Krásně to odvádí vodu mimo nohy. Teď v posledních dnech jsem si nechal za celkem slušnej peníz přešít "sedátko". Větší víka kufrů jsou už doma (z eBay za 2500,- celkem za oba). Deflektory na ruce tam už byli před rokem, když jsem to pořídil, a v kombinaci s vyhříváním gripů SUPR.

Guga (72) napsal 21.11.2013 v 21:50

Mně se to líbí
Jinak jsem k tomu měl stejný dotaz jako Kuzmič
Ještě širší víka kufrů a máš to komplet nebo budeš ještě doplňovat origo deflektory atd.?
Mnoho krásných km v sedle

De_Pítr (0) napsal 13.09.2012 v 20:59

No zdravím sever Moravy !!! Jak žiješ ? No v dešti jsem s tím ještě nejel, ale můžu říct, že v za sucha jsou boty určitě míň zaprášené.
Jednou jsem ten kus plastu viděl na obrázku... ...//www.deauville-meets-deauville.com/dmd-forum/topic/45.html... a tak jsem se do něj zamiloval, že jsem ho prostě musel mít. Ale tý jó, dalo mi, než se mi to povedlo nějak sehnat. Stejně mi to ale musel nakonec dovézt jeden známej ze Švýcar co tam bydlí.

kuzmič (15) napsal 12.09.2012 v 21:04

Čau Petře! no vypadá to moooc dobře!
Jak to funguje v dešti? máš suché boty?
Jinak ty ceny... uff

• čerpadýlko ...mrcha

Ták, přišlo jaro a hurá rozehřát kobylku. Před první jízdou povinná nutná prohlídka a příprava, a frčí se. Vrátím se z projížďky, postavím na hlavní stojan a jdu. Po pár hodinách se vrátím, a co nevidím. Kobylka si učúra

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.06.2016
    Uskutečněno: 20.04.2016
  • asi bych měl přidat další zápis

Víc než rok jsem nic nenapsal. Takže mé další zkušenosti. Od posledně jsem vyměnil : olej i s filtrem, chladící k. a brzdovku, no a když pánbůh a žena dovolí tak jezdím a jezdím a jezdím a jezd... . Moje první motorka

Vloženo: 12.03.2015
    Uskutečněno: 12.03.2015
  • Předvánoční dárek - přešité sedlo

Možná si už někdo všiml na mých fotkách před cca 14 dny. Manželka mi s předstihem nadělila nové přešité sedlo (i když jsem si to objednal a zařídil sám). Takže si za to vlastně můžu sám, že nebudu po štědrovečerní večeř

Vloženo: 06.12.2013
    Uskutečněno: 06.12.2013