Honda NT 700V Deauville (2009)

Vlastník De_Pítr
Vloženo 11.5.2012
Aktualizováno 6.12.2013

Vloženo: 17.06.2012, Uskutečněno: 17.06.2012, Stav tachometru: 12300 km, Zhlédnuto: 9x

Tak jsem najezdil prvních pár kilometrů a tak nějak jsem přemýšlel čím, tu mojí kočku vylepšit. Jeden z nejjednodušších zásahů byla výměna nudných "křidélek" Honda za trochu veselejší křidélka ve stylu retro ve žluté. No, jak jsem si v praxi ověřil, na motce docela schází šestka, takže ... Ne, opravdu jsem tu šestku nedodělal - namontoval jsem si ukazatel zařazené rychlosti, abych se už nesnažil tam tu šestku neustále cpát. ukazatel zařazené rychlosti A že je čas od času potřeba zásuvka 12V, tak tu jsem namontoval do uzamykatelné přihrádky. Ale protože jsem rád "viděn", kromě toho, že jezdím v reflexní vestě, domontoval jsem do top case brzdovky a blinkry. Všechny ty úpravy jsou poměrně hlouposti, ale potěší srdíčko a někdy usnadní jízdu.
Brzdovky a blinkry na mé Maxii 55

• čerpadýlko ...mrcha

Ták, přišlo jaro a hurá rozehřát kobylku. Před první jízdou povinná nutná prohlídka a příprava, a frčí se. Vrátím se z projížďky, postavím na hlavní stojan a jdu. Po pár hodinách se vrátím, a co nevidím. Kobylka si učúra

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.06.2016
    Uskutečněno: 20.04.2016
  • asi bych měl přidat další zápis

Víc než rok jsem nic nenapsal. Takže mé další zkušenosti. Od posledně jsem vyměnil : olej i s filtrem, chladící k. a brzdovku, no a když pánbůh a žena dovolí tak jezdím a jezdím a jezdím a jezd... . Moje první motorka

Vloženo: 12.03.2015
    Uskutečněno: 12.03.2015
  • Předvánoční dárek - přešité sedlo

Možná si už někdo všiml na mých fotkách před cca 14 dny. Manželka mi s předstihem nadělila nové přešité sedlo (i když jsem si to objednal a zařídil sám). Takže si za to vlastně můžu sám, že nebudu po štědrovečerní večeř

Vloženo: 06.12.2013
    Uskutečněno: 06.12.2013