Ducati Monster 600 (2000)

Vlastník jan88
Vloženo 3.5.2012
Aktualizováno 16.9.2012

Vloženo: 13.05.2012, Uskutečněno: 13.05.2012, Zhlédnuto: 1x

Dneska jsem využil trochu volna, co se mi naskytla, a vyrazil škrtnout si první delší cestu a podívat se na první místo, které jsem měl delší dobu v merku.

Podhradí je malá vesnice nacházející se kousek od Annina údolí u řeky Moravice pod troskama hradu Vikštejn. Je známá vodáckým kempem, internátním učilištěm a hlavně cca osmi zatáčkama s poměrně dobrým asfaltem klesajícíma a stoupajícíma z údolí. A myslím, že je tady každý docela dobře zná.

Musím konstatovat, že se jednalo o můj první delší výlet. Část za Hrabyní směrem na Lesní Albrechtice a Vítkov byla docela fajn, nikde nikdo, klidná "kochající se" jízda a největším nepřítelem byl jenom občas docela nekvalitní povrch a pak přišel Vítkov a klesání kolem nemocnice... Jel jsem docela opatrně a byl jsem rád, že nikde nikdo nebyl a tudíž jsem nikoho nezdržoval. Zatáčky tam jsou krásné, ale cítil jsem velkou rezervu v mých jezdeckých schopnostech. Zkrátka mám se ještě hodně co učit.

Cesta zpět přes Radkov, Melč a Opavu byla taky v klidu, až na zimu a to, že Opavu neznám a docela jsem chvíli bloudil, než jsem našel exit na Komárov a Ostravu.

Až bude tepleji tak se do Podhradí vrátím a zůstanu tam dýl. Cítím challenge:)

• Ecce Homo a Libavá

Dneska se zas jednou umoudřilo počasí, ranní mrazíky polevily a já se rozhodl podle vzoru "carpe diem" zas jednou hodit světské povinnosti za hlavu a vzít mašinu na výlet. Cca před týdnem se mi povedlo cestou na Vítkov z

Vloženo: 19.05.2012
    Uskutečněno: 19.05.2012
  • Okolo komína

V sobotu okolo 18:00 jsem si udělal po dlouhé době menší vyjížďku jako takovou psychologickou vzpruhu po dnu učení na zkoušku a bylo to moc fajn. Slunce bylo docela nízko, takže určitě doporučuju si nějak chránit zrak pr

Vloženo: 06.05.2012
    Uskutečněno: 05.05.2012