Ducati Monster 600 (2000)

Vlastník jan88
Vloženo 3.5.2012
Aktualizováno 16.9.2012

Vloženo: 06.05.2012, Uskutečněno: 05.05.2012, Zhlédnuto: 1x

V sobotu okolo 18:00 jsem si udělal po dlouhé době menší vyjížďku jako takovou psychologickou vzpruhu po dnu učení na zkoušku a bylo to moc fajn. Slunce bylo docela nízko, takže určitě doporučuju si nějak chránit zrak proti oslnění. Zvlášť úseky okolo Hati a Chuchelné jsou super, zvlášť, když nikde nikdo není.

Jinak jsem narazil na nějaké drobnosti, párkrát mi tam padl falešný neutrál, ale to byla spíš moje chyba, rsp měl bych si pořídit pořádné boty, a taky teda moje práce se spojkou a plynem při rozjezdu je mnohem lepší než na začátku, ale pokud se na to nesoustředím, tak to není úplně fajn, ale to je předpokládám dětská nemoc, co se vyjezdí. Jinak do zatáček se Monster zakusuje absolutně s přehledem a čím dál tím víc prohlubuje moje nadšení. Snad si na něj udělám brzo víc času.

• Ecce Homo a Libavá

Dneska se zas jednou umoudřilo počasí, ranní mrazíky polevily a já se rozhodl podle vzoru "carpe diem" zas jednou hodit světské povinnosti za hlavu a vzít mašinu na výlet. Cca před týdnem se mi povedlo cestou na Vítkov z

Vloženo: 19.05.2012
    Uskutečněno: 19.05.2012
  • Vítkov poprvé

Dneska jsem využil trochu volna, co se mi naskytla, a vyrazil škrtnout si první delší cestu a podívat se na první místo, které jsem měl delší dobu v merku. Podhradí je malá vesnice nacházející se kousek od Annina údol

Vloženo: 13.05.2012
    Uskutečněno: 13.05.2012