BMW F 800 GS (2008)

Vlastník ksara
Vloženo 11.3.2010
Aktualizováno 26.9.2015

Enduroškola pro zvané :o))

Vloženo: 03.05.2012, Uskutečněno: 03.05.2012, Zhlédnuto: 2x

Ty kráso,
jedu nejedu ... prd.. JEDU!!!

Tak se mi dostala možnost přifařit se do základů enduroškoly ... Nicméně, bez většího váhání, šup přezout a jede se ..
Musím říct, že jsem v sobou ráno měla docela dost vítr z toho co nám tam Milan předváděl - to že se budem jako učit, jooo???!!!
Ve stupáčkách s jednou rukou, přehazování nohou, posedy různě přes sedlo atd.. zastavování, naskakování .. ufffff... mokrá až na prdeli, ale zvládlo se to.
Musím říct, že takhle náročný trénink jsem dlouho nezažila .. Pak se jelo na kopečky, trénování výjezdů, sjezdů, stání na místě, otáčení ve stupačkách ... no a pak taky malý off road v okolí až na motokrosovou dráhu .. tak to mě docela překvapilo, aaaaleeeee ... dala jsem to .. a docela mi to šlo ..
Večer bylo naprosté vyčerpání, ale už jsem se těšila na druhý den na trasu, pro nás začátečníky dostačujících, cca 55km. Samé lesní cesty, polńačky, trochu písku a větví, hodně kamení, samozřejmostí bylo mezipřistání na další motokrosové dráze - tak celou jsem ji nedala, bo jeden sjezd jsem pěkně posrala :o)) ale stálo to za to a na konci mě čekalo moje spokojené JÁ ... nádherný pocit zdolat vlastní a i nevlastní :o))) překážky

Rudo, Milane .. díky stálo to za to ...

... a bude se v tom pokračovat :o)))))

ksara (0) napsal 03.05.2012 v 13:40

Normálně je to na víkend a škola je cca za 3000Kč. Tohle nebyla klasická enduroškola, pouze pro známé a pro pozvané. Takže cena byla jiná...

Ale můžu říct, že na klasickou Enduroškolu půjdu taky .. stojí to za to ...
Mrkni sem
//www.enduroskola.cz/treneri
Milana mohu jen doporučit.

pernik92 (163) napsal 03.05.2012 v 13:11

na kolik taková enduro škola vyde peněz ??

• VELIKONOČNÍ ŠUMAVA

Konečně velmi očekávaný výlet ... Je čtvrtek 1.4.2010, z Brna vyjíždíme až v půl deváté večer, což je fakt pozdě, holt dřív to nešlo :o). Bohužel den před se nám jedno moto polámalo, takže hrošan si dal první velký výl

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.04.2010