Hyosung XRX 125 (2007)

Vlastník Lifer
Vloženo 27.7.2010
Aktualizováno 5.3.2017

Vloženo: 28.04.2012, Uskutečněno: 01.04.2012, Stav tachometru: 11000 km, Zhlédnuto: 24x

1. Dubna bylo krásné aprílové počasí a tak jsme jeli prohlédnout s kamradovou novou YBR airsoft areál (bývalé JZD). Bylo to kousek a já si splnil tajné přání (projíždět se na motorce uvnitř budovy ). Domů se nám ještě nechtělo, tak jsme dále jeli prozkoumat vojenské bunkry kolem Hlučína. Z fotek je jasné, že jsou focený ze střechy bunkru. Když jsme se vraceli k motorkám a nasazovali helmy, tak jsme viděli přijíždět rychle jedoucí terenní auto. Dostali jsme tak trochu strach a proto jsme ujeli lesni cestou, kde jsme si říkali, že je blbost, že by nás někdo pronásledoval za to, že lezeme po bunkru. Kolem lesni cesty jsme však nacházely další bunkry, které jsme také prozkoumávaly. Když už jsme se vraceli, tak proti nám jede uplně to samé terenní auto, co nás pronásledovalo a teď nám bylo jasný, že po nás určitě jde. Přejet nás nepřejel, ale určitě se nás snažil zastavit. Na úzké cestě se nedokázal otočit, když jsme ho objeli a proto jsme ho setřásli. Možná na nás chystal jen nějakej apríl, ale to se už asi nedovíme.

• Řekni: "s bohem" Kocourkovi?

První havárie co jsem kdy zažil... Motorka byla nedávno připravená na sezónu a momentálně je i hezké počasí. Kamarád s novou YBR mi napíše, že by jsme se mohli projet. Tak mu odepíšu, že nejdřív se stavím na brigádu a p

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 25.04.2012
    Tachometr: 12050km
  • Gripy, zrdcátka, chrániče páček a olej.

Stále byla trošku zima, takže jsem se pustil do zkrášlování motorky. Motorku jsem nejdřív celou umyl. Rukojeti byly ošoupané, spojková páčka měla ulomenou kuličku a chybělo mi pravé zrdcátko. Tak jsem nakoupil nové zrdcá

Uskutečněno: 19.03.2012
  • Na bezové květy.

Mám rád přírodu a přírodní produkty. Proto jsme se se sestrou rozhodli, že uděláme bezovou limonádu. Pochopitelně to chce bezový květy. Na ty jsme se vydali daleko od města. Ta limonáda byla výborná, bohužel jsme to před

Uskutečněno: 29.05.2011