Hyosung XRX 125 (2007)

Vlastník Lifer
Vloženo 27.7.2010
Aktualizováno 5.3.2017

Gripy, zrdcátka, chrániče páček a olej.

Vloženo: 27.04.2012, Uskutečněno: 19.03.2012, Stav tachometru: 11800 km, Zhlédnuto: 25x

Stále byla trošku zima, takže jsem se pustil do zkrášlování motorky. Motorku jsem nejdřív celou umyl. Rukojeti byly ošoupané, spojková páčka měla ulomenou kuličku a chybělo mi pravé zrdcátko. Tak jsem nakoupil nové zrdcátka asi za 190,- jedno, rukojeti za cca 200 a můj oblibený olej, chrániče páček jsem dostal od táty. Zrdcátka jsou značky vicma - nic moc oproti původnímu zrdcátku, ale za ty prachy super.
Nožíkem jsem odřezal přebytečný plast ve svárech.
Rukojeti jsem vzal soft touch, takže měkké - skvěle se drží.
Nejtěžší bylo namontování chráničů páček (u těch se muselo hodně řezat, aby mi nijak nepřekážely). Výsledek však stál za to! Myslel jsem si, že mi pak nebude taková zima na prsty, bohužel to pomáhalo jen trochu. Dost mi pak vadil vítr, který se opíral do těch blástrů a ty jako plachty mírně hýbaly s řídítkama - časem jsem si na to "plavání" na silnici zvyknul.
No a nakonec jsem vyměnil olej a motorka byla připravená na sezónu, tu jsem však ukončil viz. moje havárka.

• Řekni: "s bohem" Kocourkovi?

První havárie co jsem kdy zažil... Motorka byla nedávno připravená na sezónu a momentálně je i hezké počasí. Kamarád s novou YBR mi napíše, že by jsme se mohli projet. Tak mu odepíšu, že nejdřív se stavím na brigádu a p

Typ: Havárie
    Vloženo: 27.04.2012
    Uskutečněno: 25.04.2012
    Tachometr: 12050km
  • Apríl

1. Dubna bylo krásné aprílové počasí a tak jsme jeli prohlédnout s kamradovou novou YBR airsoft areál (bývalé JZD). Bylo to kousek a já si splnil tajné přání (projíždět se na motorce uvnitř budovy :-D). Domů se nám ještě

Vloženo: 28.04.2012
    Uskutečněno: 01.04.2012
  • Na bezové květy.

Mám rád přírodu a přírodní produkty. Proto jsme se se sestrou rozhodli, že uděláme bezovou limonádu. Pochopitelně to chce bezový květy. Na ty jsme se vydali daleko od města. Ta limonáda byla výborná, bohužel jsme to před

Vloženo: 27.04.2012
    Uskutečněno: 29.05.2011