Honda XR 400 (2001)

Vlastník Sally06
Vloženo 26.2.2012
Aktualizováno 7.3.2013

Vloženo: 02.04.2012, Uskutečněno: 02.04.2012, Zhlédnuto: 31x

Tak mám další poznatky, ale myslim, že už snad poslední. XR už mě totiž nemá čím překvapit si myslím. Opět se budu opakovat, ale je to brutální traktor. S převodem co mám jsem nestíhal ostrým jen na přejezdech, ale to nikdy neřešim!!! V terénu jsem se dokázal držet. Na takových tupých motorkách mě vysiluje jen zvedání a nakopávání takové motorky. Ale ochuzovač na XR fungoval 100% dobře a neměl jsem problém. Motorka se zvedá lehčeji než, takže pokud nebyla vyloženě ze srázu dolů neměl jsem problém ji zvednou vpoho. Ale i ze srázu menšího to šlo. Spotřeba byla vysoká na oko, ale oproti ostrým velice příjemná a 2x menší. Cca já 15l za nějakých 14H ježdění a ostré cca 30l a některé i více!!! Stím, že jsem ještě na 3x dotankovával v terénu jednu Kaťušu 520... Jinak si nedokážu vysvětlit proč, ale XR mě naučila spojkovat, ale nechápu, proč mě to nenaučilo DR když bylo menší traktor. Velké + vidim spotřebu, ale hlavně to, že když jsem jel hodně technickou pasáž, která se nedali jinak než krokem, tak jem dal za 1 a jel. Ostatní díky rychlé 1čce museli celou pasáž, která trvala cca půl hodinky spojkovat, a proto zastavovali na odpočinek atd. To je hodně velké + pro mě u XR. Jinak poznatek na pneu C-12 je super. Neláme se, ve sračkách prostě bere, jak urvaná a skoro nemizí nebo spíše vůbec. Za 14H jsem v podstatě strh jen hrany!!! Listí, vodu, kameny, sračky, bahno atd. Tohle jsem vše jezdil a drží všude nádherně a neubývá... Najeto 153 km za 14H, za 2 dny.

Android.wr (0) napsal 22.11.2012 v 17:46

Super fotky .. Jezdíte dva?

• mini GO

Takže v tuto chvíli máme zasebou 1010 km. V 990km udělán olej + filtr. Olej nebyl nijak extra škaredej a myslim, že, jak někdo mění po 1500km, tak tomu neuškodí, ale jelikož to má předepsáno 1000km, tak jsem to udělal pr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.06.2012
    Uskutečněno: 14.06.2012
  • Konec testu

Tak, jak jsem slíbil, tak sem napíšu něco o páteční a dnešní nedělní vyjížďce. V pátek mě provedl kámoš, který jezdí TE 450 ve svém rajónu. Bylo to spíše seznámení s jeho terénem na neděli. Dojel jsem k němu s defektem p

Vloženo: 25.03.2012
    Uskutečněno: 25.03.2012
  • TEST

Takže můj srovnávací test kolem komína proběhl 18. 3. 2012 kdy jsem si doslova pouze kolem komína pojezdil všechny, ale úplně všechny výjezdy a moje specialitky co jsem jezdil na DRku. Vyjel jsem ještě z podblatníčkem, n

Vloženo: 21.03.2012
    Uskutečněno: 21.03.2012