Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Lucishek
Vloženo 4.12.2011
Aktualizováno 1.5.2012

Vloženo: 26.03.2012, Uskutečněno: 25.03.2012, Zhlédnuto: 2x

Už mi to nedalo a po objetí mojí rodné hroudy bylo na čase poprvé vyrazit na delší trasu než bylo 0,5 kilometru :) Tak jsem v neděli 25.3.2012 poprvé osedlala Versysku v plné výstroji, což byly i nové moto boty a jelo se na trasu 15,5 km :))) Zvládly se všechny kvalty, zařazování, podřazování, brzdy, všechno ok.
Akorát žel bohu...potkaly jsme spoustu idiotů plechovkářů na silnici, kteří nevěděli, jak se chovat na křižovatkách a zbytečně ohrožovali..., ikdyž jsem vyjela až k večeru kolem 18.hod a myslela jsem, že provoz bude na pohodu.
Tak jsme spolu zvládly hned na poprvé pěkně vypečené situace, které asi nebyly poslední...ale zvládly jsme je na jedničku, což je důležité. Každopádně se ještě musíme spolu hodně učit...echm ,tedy spíše já. Protože problém obvykle bývá zapříčiněn tím, co je mezi sedlem a řidítky :)

sv.Thunder (0) napsal 07.07.2012 v 14:22

Nádrž za to nemůže..oDD

jetelíček (0) napsal 02.04.2012 v 21:39

no na jaře není kam pospíchat, ale je duležité že jste se vrátily v pořádku domů!! nejhorší je první a poslední vyížďka!! třaba se někdy pozdravíme na cestě ať ti to jezdí!!

• Naše podruhé

Tak mi to nedalo, když je venku tak krásně a rozhodla jsem se protáhnout moto trošku dál, abych ji dostala víc "do ruky" . Naše podruhé tedy bylo jen tak po okolí, žďárské vrchy,apod. na silnicích byl relativní klid, a s

Vloženo: 28.04.2012
    Uskutečněno: 28.04.2012