Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2000)

Vlastník Křesťan
Vloženo 30.9.2007
Aktualizováno 15.9.2014

Vloženo: 23.03.2012, Uskutečněno: 02.09.2011, Stav tachometru: 40000 km, Zhlédnuto: 13x

V pátek 2.9. jsem měl všeho tak akorát plný zuby. Ještě že jsem si vzal z práce volno. Doma jsem vytáhl dopoledne mašinu a umyl jí. Pak mě napadlo, že se pojedu do Plzně na náměstí nechat ostříhat. Vzal jsem si stovku a chvíli váhal jedsli si vzít bundu. Bylo krásně a není to daleko. Bundu jsem si nakonec vzal ,ženě jsem řekl,v dobré víře, že jsem na oběd zpátky. Když jsem vylezl v poledne od holiče, volaly mi z Prahy kde jsem měl v opravě oběktiv k mojí zrcadlovce. Že je to hotový, jestli mi to mají poslat poštou. Nechtěl jsem to riskovat a tak jsme se dohodli že se zastavím osobně. Měli do 13hodin a krám byl na zahradním městě. To byla výzva Vyvedl jsem Spirita na dálnici a tam jsem mu povolil otěže, aby ukázal co vněm je.-Bunda přišla k duhu- Byl pátek na jižní spojce už to začalo houstnout, ale stihli jsme to. Řekl jsem si že kdyz už jsem v Praze vyřídím si ještě něco na studijním ve škole, to je uplně v centru. Tam mají do 13:30 No v tom to čase už jsme to nedali,ale paní nás ještě vzala než šla domů. Když už jsem byl tu zajel jsem ještě za kámoškou na Palatského a zastavil se v kostele. Domů jsem zavolal ,že na oběd nedorazím. Má drahá polovička koukala kde se beru v Praze a vůbec se jí to nezdálo. Oběd byl studenej. Tak jem jí řekl že dorazím v neděli na oběd,a ona mi řekla- No jen aby nějakej byl." Došlo mi že jsem to zdupal a žehlit to nemá cenu. Domů se mi nechtělo. Vzpoměl jsem si že na Slapech v jednom kempu chlastá moje třída ze školy. Bylo krásně silnice na jih podél vltavy byla fajn. Cestu jsem se stavil u kámoše v Davli pro spacák. Přece jen odjel jsem k holiči a tam si ho sebou běžně neberu. Od spolužačky v kempu jsem pak vysomroval pětikilo. Bylo fajn vidět ty známý xichty, něco se popilo šlo se spát až ráno. Vstal jsem dopoledne a šel si zaplavat na Adama -plavky si k holiči taky běžně neberu. Vypadalo to na další povedenej den. Když jsem se oschnul. Volal mi kámoš jestli teda jedu na ten jawáč. On je Jawáč? A kde to je? V Čachticích tak to já jedu! Dokud jsem si nepůjčil v kempu automapu ani jsem netušil kde to je Na pumpě u Slap jsem vzal plnou a vyrazil. Cesta byla super počasí taky. Náladu mi nezkazili ani dva kluci na v-roadech se kterýma jsem se chtěl chvilku honit. Měli jsme stejou cestu ,ale šnečí tempo mého závoďáku jim nebylo vhod a tak mi brzo ukázali záda. Místo srazu se nedalo minout. Trochu popojíždění a u vstupu panák na uvítanou. Na srazu bylo všechno co člověk na srazu čekal měrou vrchovatou. Jídlo pití starý přátele který jsem neviděl leta ,nový známí, krásný stoje, milý slečny, hlasitá hudba. Nakonec jsem si mohl ještě vybírat ke komu se nakvartýruju do stanu. Ten si sebou taky nevozim když jedu k holiči Za zmínku stojí i vystoupení lidí co to s motorkama fakt umí, v čele s Mírou Lysím... Zalomil jsem to o půlnoci protože jsem si nesl šrámy z minulé noci. Domů jsem vyrazil sólo abych stihnul mši v 11u františkánů v Plzni. Oběd doma kupodivu byl. Míša byla v pohodě. Tuhle ženskou jsem si vzal mimo jiné i pro to, že ví že chlap potřebuje sem tam vypustit páru, aby pak vůbec ocenil teplo rodinného krbu. Po dobu tohoto příběhu někdo blízký vybojoval velkou bitvu. Jsem Rád ,že jsme tu padesátku pražského Jawaklubu s klukama řádně oslavily.

• Veký servis karburace

Vzhledem k očekávání, že v nacházející sezoně bude na tachometu číslovka 100.000 km, usoudil jsem, že je třeba dopřát stroji trochu péče. V posledních sezonách mě přišlo že maximálka spadla ze 180 na 150 a že toho přemlo

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.01.2024
    Uskutečněno: 13.01.2024
  • Češi v Braniborsku - Massen Dirt Track 2023

Massen Dirt Track je Hotrodový závod v Německu, který se jezdí na pískovém ovále, vždy druhý víkend v září. Do Massenu jsem prostě letos musel. Protože jsem dostal volňásek od startujícího soupeře na Hotrodech . Hodilo s

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.09.2023
    Uskutečněno: 08.09.2023
  • Lokáč 2023

Lipenský Lokáč se letos nesl ve znamení oslavy 30th výročí vzniku budějické party BBC. Temín mám bouhužel kolidoval se závěrem naší alpské dovolené. :-( Nakonec se nám to podařilo vyřešit celkem elegantně. Po týdením po

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.10.2023