Honda FMX 650 (2007)

Vlastník JanaFMX
Vloženo 20.5.2011
Aktualizováno 19.10.2014

Jak jsem přišla k FMXu

Vloženo: 23.03.2012, Uskutečněno: 23.03.2012, Stav tachometru: 22960 km, Zhlédnuto: 7x

Můj dlouhosáhlý příběh začíná už někdy v dětství, kdy se v mém rodném městě Hranicích jezdily ještě závody "Hranická osma" tam jsem se do burácivých motocyklů zamilovala (http://www.moto-svet.cz/videa/silnicni-zavody-v-cechach/1993-7-zavod-hranice-na-morave). Do té doby jsem sedlala babetu,kozího decha,skútr-winner 50,ČZ 175...bývalý přítel vlastnil Hondu XL 600 r.v. 86 - tahle holka mi dala do vínku motarda...Na výstavě motocykl 2006 v Pze, jsem se zamilovala fo FMXa, celé měsíce jsem nemluvila o ničem jiném...Bratr se tedy rozhodl, že když o tom mluvím, jak je to skvělá motorka, že si ji pro svůj začátek koupí a tím začal příběh mého FMXa v naší rodině. MŮJ vysněný motocykl byl sice u nás v rodině, ale já studovala v Pze a mám přítele(VFR) v Olomouci, kde spolu bydlíme,takže se k ní dostat bylo zázrakem. Bratr se o ni upřímně něstaral prakticky vůbec, FMXo strádalo - zima nezima, déšť nedéšť stalo se FMXo vozidlem do práce a na denní ježdění a stálo venku. Párkrát jsem si ji půjčila, na srazy, na vyjížďky, ale pořád nebyla moje a já i musela vracet. Mojí péčí o volných chvílích FMXo dostávalo alespoň malou očistu, ale bylo to málo.Moje srdce plakalo při pomyšlení na tu moji vysněnou chuderku...koho by to nensr...,že vy si něco vysníte, jiný si ji koupí a ještě na ni se.e...??? Loni na jaře se bratr rozhodl, že je mu FMXo málo, jeho přítelkyně chtěla spíše cestovat a ono spolujezdec to nemá na FMXu jednoduché...na radu o spolehlivosti/výkonu koupil si bratr ojetou VFRu a mě přenechal FMXo, které jsem mu splácela celý rok...FMXo mělo najeto 16tis. Celou nepéčí jsem měla ještě spoustu investic, než jsem vůbec vyjela. Řetaz byl v katasrofálním stavu, byla nutná výměna brzdovky,oleje, výměna pneu(zadního),celkové vyčištění...pár hodin mi to dalo a spoustu peněz vzalo.Do toho mi v květnu začal klepat výfuk(uvolnila se přepážka) a já jsem byla jako stádo hrnců. Katastrofa. Sezonu 2011 jsem odjela celou. Na vánoce jsem dostala spousty komponentů pro tuning a výfuky jsem dala kámošovi vykuchat.
Letos jsem se pustila do úprav a po konečném spalcení jsem se 5.3.2012 stala oficiální majtelkou motocyklu Honda FMX 650...Výsledek je, že by FMXu nikdo nehádal, že to je ta motorka, co měl bratr, výfuky udělaly své a já jsem naprosto spokojená!!!Něco málo ze zamýšlených úprav již máme zasebou,zítra 23.3.2012 si nechám namontovat dynojet. Pak ještě pááááár změn a bude to k nepoznání...Věřila jsem jí, že když o ni budu pečovat, tak mi to vrátí. Spousta lidí ji zavrhlo jako šrot, ale já jsem ji nedala...vím, že bych si mohla koupit jinou lepší motorku, že byla v hrozném stavu, ale znáte to, srdci neporučíš:) Nechtěla jsem o tom celý rok mluvit, že ji splácím ( a ještě jsem musela investovat aby jela),tak se omlouvám všem za dezinformace a mlhavé vysvětlování kde se vzala tu se vzala...

• FMX odchází

K dnešnímu dni jsem prodala FMXo zpět bratrovi, který si ji nechá jako záložní stroj. Nechceme ji ani jeden prodat do světa...pro nás oba je to motorka na kterou nikdy nezapomeneme:) Letos jsem s ní vyjela na dovolenou

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.08.2013