Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2007)

Vlastník Petřičák
Vloženo 9.7.2008
Aktualizováno 18.5.2015

Po stopách slovenských baníkov

Vloženo: 25.09.2011, Uskutečněno: 24.09.2011, Stav tachometru: 44657 km, Zhlédnuto: 2x

Na víkendovou vyjížďku jsem se těšil jako malý kluk celý týden. Vyrazit prostě jen tak za hranice všedních dnů a vnímat krásné barvy přicházejícího podzimu. Jak už to tak bývá, chyběla inspirace. Naštěstí ne na dlouho, strýček Google poradil jak zajímavá místa, tak pomohl s plánováním trasy. Rozhodl jsem se tentokrát vydat po stopách slovenských horníků a navštívit Bansků Štiavnicu a její okolí. Bohužel jsem byl v pátek po práci docela unavený a to se podepsalo na pozdním vstávání. Z Brna se mi tak podařilo vyrazit až krátce po poledni. Cesta probíhala bez zvláštních příhod, Busa spokojeně předla a na výjezdech ze zatáček divoce sprintovala vpřed, aby nezůstala nic dlužna svému jménu. Překlápění ze strany na stranu šlo jako po másle, však jsem si taky naordinoval spoustu parádních zatáček a technických úseků. Buchláky, Harmanec, Pezinská Baba, to je výčet těch nejznámějších, ovšem těch zajímavých silnic bylo dnes mnohem víc a rozhodně mám v úmyslu se sem vrátit a pokračovat v objevování krás tohoto kraje. Banská Štiavnica a její okolí je skutečně velmi zajímavé a mě jen mrzí, že jsem kvůli nedostatku času byl nucen po pár snímcím pokračovat směrem domů. I tak byl návrat značně dobrodružný, jelikož do Brna jsem dorazil až o půl dvanácté v noci docela vymrzlý, ale plný parádních zážitků a příjemných dojmů. Hlavně noční průjezd Pezinskou Babou stál zato. Výlet to byl navíc i rekordní, jelikož se mi podařilo pokořit loňský roční nájezd (letos už máme s Hayabusou na kontě přes 15600 km a sezóna doufám ještě nekončí). Pokud budou okolnosti a počasí přát, pak v polovině příštího týdne vyrazím na několikadenní trip až do Dukelského průsmyku, což je takový můj letošní cestovatelský sen. Držte nám palce.

• Odpočívej v pokoji, holka moje...

* 2007 Hamamatsu, Japonsko, + 3. 8. 2014 Žilina, Slovensko Po překonání vleklých technických potíží konečně vyrážíme na pořádný velký a bohužel také poslední výlet. Počasí vynikající, pro jízdu optimální podmínky. Do Ro

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.08.2014
    Uskutečněno: 03.08.2014
  • Odpolední zajíždění nové pneu

V pátek jsem spěchal co nejdřív z práce domů, abych po cestě stihl vyzvednout zásilku pneumatik pro Alfu i Suzinku. Na skladě PPL jsem tak náležitě odlehčil svému bankovnímu účtu a odtud tryskem do nejbližšího pneuservis

Vloženo: 02.08.2014
    Uskutečněno: 02.08.2014
  • Narozeniny

V sobotu jsme oslavili další kulatiny... :-DD

Vloženo: 10.07.2014
    Uskutečněno: 05.07.2014