Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2010)

Vlastník Milunie
Vloženo 2.1.2011
Aktualizováno 20.3.2011

Pitbajková dráha, Trhový Štěpánov

Vloženo: 07.09.2011, Uskutečněno: 18.06.2011, Zhlédnuto: 33x

Doteď jsme v podstastě nevěděli, že na tohle "dětské hřišťátko", které máme pár kilásků od baráku, je přístup povolen i nedomorodcům, a po domluvě se super pitbajkerama z Trhového Štěpánova jsme se vetřeli do jejich grupy a pomohli jim trochu rozbrázdit trať
Dokonce mi, jako jediné holce, která drtí jejich hlínu, nabídli ježdění zdarma, což jsem ale jako správná emancipovaná žena nemohla příjmout takže jsme se nakonec dohodli na kompromisu - zdarma pouze každá druhá jízda

Blesk90 (11) napsal 29.01.2018 v 12:40

Ahoj, prosím, nemáš kontakt na někoho z místních? jedeme si s klukama poblíž pujčit endura a rádi bysme se tam na chvilku podívali. Moc děkuji.

_ferda_ (0) napsal 30.07.2017 v 12:50

nejde dnes někdo jezdit???

• Vyjížďka k přehradě

Tak jaro už pomalu ťuká na vrátka, dnes teplota cca 9°C. Prckové v garáži se už nemohli dočkat, tak jsme je vytáhli na malou vyjížďku! Bohužel byla docela krátká, protože bráškovi pitbajkovi cosi nepříjemně bouchá v moto

Vloženo: 20.03.2011
    Uskutečněno: 20.03.2011
  • Sobotní vyjížďka

Tak jsme opět vyjeli na naše širé lány, dali jsme si na náš "malý okruh" po lesích a polňačkách. Tentokrát venku kolem nuly, takže hoooodně pod mým teplotním optimem, nicméně nakonec jsem byla ráda, že jsem se nechala př

Vloženo: 12.02.2011
    Uskutečněno: 12.02.2011
  • Další vyjížďka do polí

Dneska jsme si udělali další výlet po loukách a lesích. Vyplašíli jsme pár srnek a vyváleli se v blátě! Počasí, že by jeden řekl, že už je jaro. Prostě Krááásné odpoledne! :-)

Vloženo: 16.01.2011
    Uskutečněno: 16.01.2011