Honda CB 600S Hornet (2003)

Vlastník karlos65
Vloženo 26.10.2010
Aktualizováno 1.4.2012

MOTOSRAZ NA UKRAINE-MUSIC MEDIC BIKE UKRAINE

Vloženo: 02.09.2011, Uskutečněno: 07.07.2011, Stav tachometru: 33321 km, Zhlédnuto: 3x

Na motorkářích sem si přečet,že 7.-10.července je motosraz v Užhorodu na Ukraině a protože sem ještě na žádném srazu nebyl a měl volno,počasí motorkám přálo tak nebylo co řešit.
V ten termín bylo spousta jiných srazů i u nás,ale protože sem se chtěl pořádně projet a před pár dny sem byl na motce včechách,tak sem to tentokrát vzal na východ.
Ráno sem ještě zašel koupit stan,spacák a minerálku,doma nabalil bagáž a šel do garáže.
Tam sem přidělal bagáž gumama na motku,natankoval plnou a kolem oběda vyjel.
První chyba byla,že jsem jel místo na Frýdek-Ostravice-Bílá-Turzovka-Čadca směrem na Třinec.
Zapomněl sem,že se tam opravuje několik mostů.
Takže prvních asi 40km sem jel v masakr horku přes hodinu!!!
Plno kolon a semaforů které pouštěli střídavě jen jedním směrem a cesty tak úzké,že se nedalo kličkovat ani na motce!!!
Pak hned za Třincem sem musel zastavit,doplnit tekutiny,ale hlavně překurtovat bagáž trochu víc dozadu.
Po hranice už to pak šlo fajn,ale pak směr Čadca-Žilina-Martin-Ružomberok opět pomalejc,je to tam totiž dost fregventované a hlavně sem tam projížděl ve špičce.I když mezi městama a dědinama sem to místy trochu provětral(však byl hyc).
Pár km za Ružomberokem sem najel na celkem fajn dálnici kde už se v klidu dalo jet 160-200 furt.
Kousek od Popradu u benzínky z výhledem na Tatry sem si dal pauzu na jídlo,pití,cígo,protáhnutí kostry,pár fotek a jelo se vesele dál.
U Levoče(až na pár nových úseků) dálnice končila a opět okrsky města a dědiny.
Dál sem frčel směr Spišská nová Ves kde byl parádní výhled na obrovský Spišský hrad,jenže já spíš koukal po nějaké benzínce,protože už chvilku sem jel na rezervu!
V poslední chvíli sem našel podle bídné cedule čerpačku GULF která vypadala jak v přestavbě,protože se tam vedle stojanů vesele betonovalu,ale benzín prodali tak fajn.
Tak natankovat,napít,cígo, protáhnout a za aplauzu kopáčů a betonářů odjezd.
Následoval Prešov-Vránov nad Topľou-Strážské-Michalovce a opět malá pauza na energy drink,pár dřepů,kousek čokolády,cígo.
Na hranice už jen pár km Sobrance- Vyšné Nemecké.
Posledních asi tak 50-70 km před hranicema byla skoro v každé vesnici sedumdesátka,ale všichni to prali minimálně stovkou(asi aby jim všudypřítomní cikáni nestihli odšroubovat něco z auta)a když sem někde zkoušel dodržovat padesátku tak sem byl brzda aj pro traktory.
Takže když sem delší dobu neviděl v žádné vesnici policajty(tam snad ani nejsou) tak sem tomu taky dal trochu knedl a bylo hotovo.
K hranici sem se drze,za sprostého hulákání plechovkářu, prokličkoval dopředu a celník co zrovna kontroloval dělal že nic nevidí-DÍKY KÉMO!!!
A pak byl rád,že sem mu vysvětli proč je tam ten den tolik motorek.
Rusky mluvícím asi nerozumněl(nebo se snima ze zásady nebavil,všechny co chtěli dopředu totiž nekompromisně posílal zpátky do fronty a taky poláky).
Na Ukrainské straně sem podle rad známých dal do pasu 5 euro a šlo to jak po másle.
Hned za čárou sem si změnil 100 euro a vydal se na zbytek cesty asi 2-3km.Pozdějc sem pro jistotu změnil ještě 50 euro,ale to bylo zbytečné(a to sem se vůbec neomezoval,hodovalo se velkoryse) takže napřezrok mám důvot tam jet a utratit je!
Brána areálu vypadala spíš jak vrata od gulagu,ale vevnitř už to žilo.
Zaregistrovat,zaplatit,zaparkovat,postavit stan,převléct a zbohem rozume sejdeme se v neděli!!!
Hnedkaj se mně tam ujala parta kluků a holek od Lvova tak sme se šli občerstvit na pivsko,vodku a grilované masisko mňááám!!!
Jejich pohostinnost je šílená až mně bylo trapně že nemůžu otočit rundu,ale pak sem se nedal.
Každý den pak byla vyjíždka na jezero a pro ty co už měli před obědem naváto v žíle byl v areálu přistaven autobus.
Sraz to není nijak megamonstrozní,ale lidi dojeli z celé evropy.
Večer co večer parádní koncerty,ucházející pivko,vodka mňam masíčko a ktomu bomba grilované brambory z čerstvým salátkem no co mi mohlo chybět.
Co se hygieny týče tak nic moc spíš bída,ááále stačilo bábuškám podstrčit pár drobných(opravdu na koruny pár šupů)a hned byl přístup na čisté hajzlíky aj ze sprchou!
Já sem jim dal v přepočtu na naše asi tak 50-70 korun a do neděle už po mně nic nechtěli!!!
Takže celkem lacino a moooc veselo až na poslední večer před odjezdem když už sem raděj cucal enem nealko a tak se trošku ozvala kocovinka,ale v poho.
Zpátky na Ukrainské hranicích opět 5 euro a opět rychlý průjezd,jen na Slovenské straně pakárna. Hodina a půl postávání a nakonec bez nějaké extra kontroly odjezd.
Následoval znovu východoslovenský tankodrom(cesty nejsou ani tak děravé,ale asfalt zvlněný jak na zakázku).
Po začátek dálnice sem to nějak překodrcal pak kus tempem po Ružomberok a nakonec raděj Čadca-Turzovka-Bílá-Ostravice Frýdek -Havířov.
Domů sem dojel po tej pařbě rozbitý jak berlín,ale v poho a z parádně svinským pocitem ,že na druhý den do roboty!!!
Hornetík to opět zvládl bombasticky a spotřeba minimálně přes 5 litrů,i když sem povolenou rychlost nijak moc nedodržoval!!!
Celkem sem ujel cca 880km a fakt to stálo za to!!!

ewog (0) napsal 20.09.2011 v 07:35

Vida jaky šikula na hotelu **** by sis takou parááádu neužil

• NOVÁ TECHNICKÁ

1.9.2011 úspěšně absolvována technická kontrola!!! Takže do 1.9.2013 v klidu!!!

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.09.2011