Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník jirin.sv
Vloženo 11.2.2008
Aktualizováno 15.1.2012

Vloženo: 27.05.2011, Uskutečněno: 27.05.2011, Stav tachometru: 42328 km, Zhlédnuto: 16x

Vzhledem k tomu, že už na SV mám zlatá Tokica z GSX-R 600/750 K4/K5, tak by se dalo říct, že už na nich není moc co zlepšovat. Proti sérii brzdí opravdu nesrovnatelně, ale pořád to ještě není úplně to, co bych si představoval.
Náhodou jsem narazil v inzerci na třmeny z R6 07 za úžasnou cenu, které jsem neodolal (jsou z motobazaru DeMoto).
Třmeny jsou sice od jiné značky (Sumitomo místo Tokico), ale naštěstí Japonci dodržují stejnou rozteč pro šrouby, tak se třmeny dají dopasovat. Jiné jsou samozřejmě průměry kotoučů atd., ale to už je u radiálních brzd detail, co se jednoduše poladí.
Problémem u mě byly kotouče s průměrem 300 mm, po nasazení byly třmeny s vložkou o 8 mm mimo kotouč. Musel jsem se rozhodnout, jestli upravím třmeny nebo koupím jiné kotouče. Nakonec se mi vzhledem k dobrému stavu kotoučů do nich nechtělo logicky hrabat a přišla na řadu úprava třmenů. Byla z nich zapotřebí odstranit vložka a každý sebrat o 5 mm – za precizní práci bych chtěl opět poděkovat Mirkovi42 . Po téhle úpravě krásně zasedly na své místo a jsou přesně na kotouči.
Nyní ještě čekám na nové destičky, ale snad příští víkend dojde na složení . Ke slovu se dostane i nová pumpa, ale o té poreferuji někdy příště.

z-x-r (-9) napsal 02.03.2013 v 23:35

Obdivuji te..ja jsem sv testoval jeste to novejsi a vubec nicim me ta motorka nezaujala...brzdy podvozek motor proste nic extra ba naopak..podobne jak jawa 350ka vzdalene

Delta (6) napsal 07.03.2012 v 10:45

Pokračuješ parádně

Pjercak (48) napsal 01.12.2011 v 20:19

To je mazec šikula
no a pristi rok bremba

jirin.sv (0) napsal 29.05.2011 v 08:08

Tak krátké rychlosti ni nikdy moc nevadily, aspoň si člověk užije řazení

SVSkritek (0) napsal 28.05.2011 v 14:05

Jasny, ja ti fandim. Ma to neco do sebe to predelat. Mne tam teda si nejvice vadili ty kratke rychlosti. Ted si tam proste za mestem kopnu v zatackach 2 nebo trojku a je poreseno.

jirin.sv (0) napsal 28.05.2011 v 12:22

Ono fakt koupit lepší motorku je jednodušší a asi lepší řešení, než si to takhle pytlíkovat. Ale zatím jsem fakt kromě motorek od Ducati nenašel nic, co by mi tak nějak vyhovovalo jako SV. Tak si jdu touto cestou, kdy si vyberu vhodné věci a ty na motorku pak hodím .
Podvozek už je celkem v pohodě, s sérií nesrovnatelný, brzdám ještě krapet šťávy chybělo (zase nesrovnatelné s nebrzdícím SV, ale mohlo to být i lepší), tak to snad po téhle úpravě bude přesně to, co chci .

SVSkritek (0) napsal 28.05.2011 v 08:28

Mazec. No ja mel taky SV ale byl jsem tak linej delat podobny upravy ze jsem to radsi prodal a koupil 954RR. A tim se to vse vyresilo samo i s brzdama a podvozkem

• Trocha tuzingu nikdy neškodí – čiré blinkry + páčky „al

Na GSV ještě chybělo pár drobností, které pomohly spíše vzhledové stránce věci. Od samého začátku se mi líbily blinkry, jako mají modely 2008 a výše – čiré sklíčka + oranžové žárovky. Sklíčka jsou z Británie od firmy Hi-

Vloženo: 13.03.2011
    Uskutečněno: 13.03.2011
  • Brzdy a postupné dokončování

Jedna z posledních věcí, co byla potřeba dokončit jsou brzdy. Jak jsem psal, hadice jsem si nechal vyrobit v PPTuningu. Hadice vznikly zkřížením hadic SV a GSX-R. Vedení jsem chtěl zachovat standardní – tzn. pumpa, pravý

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.03.2011
    Uskutečněno: 06.03.2011
  • Skládání

O víkendu jsem opět pokročil se skládáním. Sestavil jsem víceméně kompletní předek a motorka dostala zpět část nalakovaných dílů. Po složení musím uznat, že zvolená barevná kombinace je úplně super a proužky rozbijí jina

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.03.2011