Suzuki GSX-R 750 (2002)

Vloženo 11.5.2009
Aktualizováno 21.6.2011

Crash Brno s DA Racing 10.5.2011

Vloženo: 12.05.2011, Uskutečněno: 12.05.2011, Zhlédnuto: 2x

10.5. na poslední open pitlane jsem se vydal zlepšovat časy i s vědomím, že brzdy (sériové destičky) zde skoro nestíhají. A taky se ukázalo, že tomu tak je a sériové desky časy pod 2.30 nestíhají až do toho stádia, že vlivem zahřátí zcela přestanou brzdit.

A to se mi stalo osudným při výjezdu na horizont, kde je levá do boxů a já jsem ta měl 4 kvalt a chtěl jsem brzdit z nějakých 240 s podřazením, ale sériové destičky byly tak ohřáté, že přestaly úplně brzdit a já jel pořád stejnou rychlostí dál a mohl jsem dělat psí kusy. Tak mi nezbylo než to rychle srovnat, zajet do kačírku a hnedka sebou plácnout na stranu, protože ta ochranná zeď je tam hodně blízko.

Nikdy bych nečekal, že se něco takového může stát, ale toto je realita a nová zkušenost. Proto pokud si motorku nikdo nekoupí (naštěstí má jen komsetické vady na kapotách), tak budu muset dát pancířky, jiné desky a lamináty. A taky jiný převod a kratší plyn.

saly.pce (1) napsal 16.05.2011 v 13:28

Já bych to v jiné rychlosti asi taky ustál, ale bylo to tak rychlé, že to jinak nešlo. No ale dopadlo to tak nejlépe, jak jen mohlo

merick (0) napsal 14.05.2011 v 13:14

Čau, mi se vloni stalo ještě na bývalé motorce bmw úplně to samé na stejném místě. Nakonec jsem to ustál a dohrnul to až skoro ke zdi, ale bylo to na infarkt Po výměnně destiček za červené brembo a kapal už to fungovalo. M.

• Most s DA RAcing 26.-27.4.2011

Něco málo z Mostu...bohužel ty nejlepší fotky nám technika smazala, škoda... Jinak k vývoji akce...první den pršelo, tak jsem se šel na konci dne jen na chvilku sklouznout a podařilo se mi ustát hooodně velkého highsi

Vloženo: 06.05.2011
    Uskutečněno: 06.05.2011
  • Okruhové úpravy 2010

Tak jsem konečně nainstaloval ukazatel kvaltů Starlane Engear (již jsem ho měl na GSX-R 1000 K4 a osvědčil se) - na okruhu nezbytná věc, aby člověk neustále nemusel uvažovat nad kvalty. A další úpravou je přepákování

Vloženo: 28.07.2010
    Uskutečněno: 28.07.2010
  • 1. Creptus Racing Days

Tak první CREPTUS RACING DAYS je za námi. Počasí bylo, perfektní, možná až moc, ale zase lepší než déšť :o) Sešlo se nás cca. okolo 120 lidí a jezdilo se celý den o život. Kdo bude chtí tvidět víc fotek, všechny fotogale

Vloženo: 09.06.2010
    Uskutečněno: 06.06.2010