Suzuki GSF 650 Bandit (2009)

Vlastník Jakuza01
Vloženo 7.4.2011
Aktualizováno 14.4.2011

Vloženo: 26.04.2011, Uskutečněno: 03.04.2011, Stav tachometru: 25 km, Zhlédnuto: 4x

Moje první seznámení s motorkou bylo skoro doslova kolem komína, to znamená na zahradě. Jak už jsem napsal, měl jsem prakticky nulový zkušenosti s dospělou motorkou, tak jsem jí zkoušel mimo provoz.
Teď musím říct, že jsem si vybral to nejobtížnější na začátek, pomalý popojíždění po hrbolatým kluzkým trávníku je s touhle motorkou celkem náročný, obzvlášť když jsem byl ještě celej rozklepanej.
Taky jsem jí hned hned položil, ale bezpečně do měkkýho . Chtěl jsem zatočit víc než je možný a v kombinaci s malinko necitlivým puštěním spojky mělo na kluzkým terénu za následek proklouznutí zadní gumy. Nic se nestalo, byl jsem jen varován: není to kolo .
Další den jsem vytáhnul po ránu Loupežníka na cestu od statku k hájovně trénovat ovládání. Prostě 1 ... brmbrm 2 a vyhejbat se velkejm dírám a projíždět menší abych se naučil předvídat chování stroje. Potom co jsem to dal 5x tam a zpátky už jsem se cejtil dost voraženej a kopnul tam u hájovny za 3 a pokračoval lesem do prudkýho kopce... a ... týý jo, to není motorka, to je výtah. Až jsem si málem stříknul do gatí.
Potlačil jsem emoce a jel zpátky a pokračoval opatrně do zkutečnýho provozu. ... no provozu, nic jasně, že po okresce do sousední vesnice. Dost brzo jsem si vzpomněl na skazky o zimě na motorce. I když svítilo slunce, nešlo jet víc než 60km/h, málo jsem se oblíknul. Jinak ale paráda, motorka poslouchala, žádnej výraznej problém jsem nezaznamenal.
Domů jsem dorazil nadšenej a spokojenej, nicméně s pocitem, že se mám co učit. Zjistil jsem, že motorka není průměr mezi autem a kolem

• Jaro 2012

Tak mám Loupežníka už přes rok. Tak jak se cejtím jistější a jak se učím motorku ovládat se mi to líbí čím dál víc. Za ten rok se nevyskytla závada, ani nevím co bych motorce vytknul. Njezdil jsem asi 700km ve dvou a př

Vloženo: 18.06.2012
    Uskutečněno: 18.06.2012
  • 1. serviska

Tak mám na kontě 1Mm, to znamená první servis. Zajel jsem k prodejci, byli tam při prodeji slušní, tak jsem neměl důvod jezdit jinam. Ani teď jsem nebyl zklamán. Na domluvenou hodinu mě vzali a nechali koukat na práci (v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.06.2011
    Uskutečněno: 06.06.2011
  • Chemnitz

Tak jsem začal používat motorku nejenom na courání kolem vesnice ale taky na skutečně potřebný věci, jako ježdění do práce. Bylo teď hezký počasí, tak jsem zanechal rodinu na chalupě jezdil cca 100km do práce a zpět. Ce

Vloženo: 06.06.2011
    Uskutečněno: 06.06.2011