Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Milunie
Vloženo 8.2.2009
Aktualizováno 5.10.2012

Sobotní výlet se Syslem a jeho zajímavá příhoda

Vloženo: 25.04.2011, Uskutečněno: 23.04.2011, Zhlédnuto: 3x

V sobotu, po dopolední neuskutečněné koupi Simsona, jsme se odpoledne pro spravení nálady přidali k Aprilii RSV Mille (Syslí stroj) a Hondě VTR 1000s FireStorm (kamarád Michal) na výlet do motorkářské hospody ve Veltrubech. Pořadí Michal, Sysel, já, Zdeněk. Sotva jsme vyjeli, asi po deseti kiláscích najednou koukám, že Sysel staví. Stavíme taky a divíme se, co se děje. Sysel hlásí poruchu a chvíli to vypadá, že jsme dojeli. Prý se mu za jízdy ozvala strašná rána, následovala ztráta výkonu a fučení vzduchu na pravé stehno. Odtlačili jsme Majlici na odpočívadlo (které bylo naštěstí hned po ruce na jinak docela rychlé a frakventované okresce), a kluci se podívali pod kapoty okem odborným. Výsledek? Ustřelená svíčka, která pravděpodobně předtím držela jen na posledním závitu... Po troše snahy s trochou šikovnosti se ale za chvíli pokračovalo v jízdě. Ovšem za to, jak mu to Zdendík pěkně spravil, nám holomek Sysel ujel, takže jsme se ztratili a ze společné vyjížďky bylo prd. Hospoda ve Veltrubech byla, jak se nakonec ukázalo, zrušená, takže jsme se zase sešli až na zpáteční cestě na zmrzlině v Černinách. Sysel Sysel, vyjížďka s tebou, to je vždycky záruka kvality

• Okruh Brno - 12.7.2012

Tak jsem si byla s eSVem zakroužit. Padáky jsem naštěstí nevyužila :-) Trať v Brně super, počasí cca 24°C, bez deště, takže ideální. Zážitek mi dost kalila jen brutálně přeplněná trať, kolem 70 motorek v jedné skupině j

Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • Neplánovaná montáž padáků

Na dnešní den jsem měla naplánovanou montáž padáků na Fárika, ale z důvodů popsaných v jeho deníku přišlo na řadu SVucho. Je fakt, že jsem ho poslední dva roky pěkně zanedbávala, takže neštěstí, co se přihodilo Fároškovi

Vloženo: 10.07.2012
    Uskutečněno: 10.07.2012
  • Velikonoční vyjížďka s Evčou a Márou

Velikonoční neděle a počasí, kterému by jeden těžko odolal. Po naleštění strojů a lehké údržbě jsme vyrazili směr Křivsoudov nabrat naše dvě kamarádky Hondice (Fireblade "in black" sedlán cat-nikitou a Fireblide "in whit

Vloženo: 25.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011