Jawa 350/639 Chopper (1996)

Vlastník Icezz
Vloženo 18.1.2011
Aktualizováno 1.5.2013

Vloženo: 21.04.2011, Uskutečněno: 21.04.2011, Zhlédnuto: 11x

Jelikož vlastním navigaci v telefonu a jsem bez ní jak bez ruky, tak mi nezbylo nic jiného, než si namontovat zásuvku 12V (autozapalovač) někam na motocykl. Vzhledem k tomu, že jsem si koupil držák pro iPhone na řídítka a nabíjecí kábl není moc dlouhý, muselo to být někde u palubky. Hned při nákupu jsem udělal chybu a koupil si levnější verzi vestavěnou zásuvku a né s držákem na řídítka. I tak mě stála přes 400 :\ - verze s držákem 600 cca. Po promyšlení umístění, mi nezbylo nic jiného než si upravit masku před budíky a vyrobit si držáček viz. foto. Napájecí kablík jsem táhl až od baterie, tedy za pojistkou, abych zbytečně nebral energii něčemu na co bych to napojil, přeci jen očekávám odběr kolem 2A. Při té příležitosti jsem si zaizoloval a přestavěl kabely vedoucí tímto směrem, tedy od světla k baterii. S výsledkem jsem spokojen a měnit to nebudu, ničemu to nezavazí a je to určo lepší jak někam na řídítka to cpát.Před zásuvkou je ještě štít, takže to zvenkou není ani vidět.

• Nutná repase po bouračce v Rakousích

Milý deníčku... :-) No nic nebudu se sáhodlouze rozepisovat, takže krátce. Po bouračce v Rakousku, kdy jsem se svojí Jawkou zhotovil pár salt, jsem byl nucen udělat pár nutných oprav, neboť Jawka šla krapet nakřivo. J

Vloženo: 19.08.2021
    Uskutečněno: 19.08.2021
  • Ještě poslední nezrenovovaná část... krk řízení...

Milý deníčku :-) - tak dnes jsem dokončil repasi poslední části motorky na kterou jsem ještě nesáhl a to je krk řízení. Nyní mám nakrouceno skoro 50000 a udělal jsem už všechno. Vlastně bych to ani nedělal nebýt zásadn

Vloženo: 14.05.2017
    Uskutečněno: 14.05.2017
  • Nový motor...

Dlouho jsem do deníku nepsal a stalo se toho hodně :-). Tedy milý deníčku... loni jsem zadřel motor. Stalo se tak zadřením ložisek na středu klikové hřídele. Proč? Nevím, ještě jsem to nerozebral. Každopádně je to čas

Vloženo: 13.10.2014
    Uskutečněno: 01.10.2014