Honda CBF 500 (2005)

Vlastník Kmotr777
Vloženo 22.3.2011
Aktualizováno 22.6.2013

Vloženo: 12.04.2011, Uskutečněno: 09.04.2011, Zhlédnuto: 4x

Tak si to představte. Větrný den, sluníčko často zalejzá za mraky, takže nic moc. ALE jen co jsem nastartoval moje CBFko, nased a vyjel, tak jako by všechny tyhle nepříjemnosti zmizeli. Do Třebechovic je to CCA 40km takže jsme s ostatními vyrazili hoďku předem. V motoazylu se letos sešlo kolem 60ti motorek. Tak se to za chvíli rozjelo a už to JELO. super cesta, jel se okruh cca 70 km. Tohle byl můj první sraz, takže jsem tu atmosféru přímo hltal. Pro někoho je to možná normální, ale já zjistil, že motorkáři drží při sobě víc než jsem si myslel. ( doteď jsem vlastně jezdil jen autem, a asi každý ví, že auto má dneska každy prase ). No organizace akce byla velmi super. nezabloudili jsme, pokud jsme najížděli na hlavní, tak motorky zepředu zastavili provoz aby všichni mohli projet, prostě OK. No dojeli jsme z5 do motoazylu ( všichni a v pořádku ). Tam jsme si dali pito a vyjeli jsme zpátky do Chocně. V moto azylu byla ještě nějaká zábava s grilováním, ale mi už museli z5. Cesta zpátky pěkně odsejpala. užili jsme si zlepšené počasí, volnou, přehlednou a novou silnici. za celý den jsem najel přesně 100 mil ( 160km ). tak jsem byl spokojený a už se připravuju na další sraz.
PS: fotky přidám později., více info na www.http://orebikers.motoazyl.cz

• ováný Scorpion....

Tak jsem se rozhoupal a koupil nějakej ten laďák. Nejprve jsem měl trochu problém ho spasovat s mezisvodem, ale najkonec jsem si vzal větší kladivo a šlo to ! :-D :-D . Tak zvuk je velmi impozantní, v garáži jsem málem o

Vloženo: 27.09.2011
    Uskutečněno: 10.09.2011
  • Pastviny 2011 - RioBikers.com

Tak je tu přelom jaro/léto a motosrazy jsou v plném proudu. Na letošní pastviny nás vyrazilo 5 ( CB 900, Fazer 600, CBF 500, MZ 150, ... ). Vyjeli jsme v sobotu brzo dopoledne, aby jsme akorát stihly vyjížďku. Cesta na p

Vloženo: 28.06.2011
    Uskutečněno: 18.06.2011
  • Renovace svodů

jednou jsem takle brouzdal po motorkářích, a uviděl hondu CBF 500, co měla černé svody od motoru ( ty moje byli v té době stříbrno-zrezlé ). Tak jsem hned začal sondovat: kdy, kde, za kolik, snadno, těžce, ... . Nakonec

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.06.2011